Kultura

Komodowe Pogaduchy Jazzowe na Niecałej

2019-09-21 10:00:00 red. za Organizatorzy

Rusza kolejny sezon jazzowych spotkań w Komoda Club! Zapraszamy serdecznie na siódme spotkanie, pod nazwą „Jazzowa wiolonczela”. Nie jest to może tak popularny instrument w jazzie jak np. kontrabas ale na pewno bardzo ciekawe jest połączenie wiolonczeli z tradycyjnym składem jazzowym – piano, perkusja, bas, trąbka, saksofon. Będziemy się mogli o tym przekonać już 26 września o godz. 19.00. 

W ramach Komodowych Pogaduchów Jazzowych wystąpi zespół Komoda Jazztet w składzie Andrzej Dziedziak (p), Zuzia Olszanowska (bg), Bartek Kiczka (bg) Michał Judasz (dr.), Jacek Poziemski (tp) Daria Bączyk (sax) oraz gościnnie  Łukasz Dziedziak (wiolonczela). 

Przy jazzowych tematach takich artystów jak Pat Metheny, Ray Charles, A.C. Jobim, Jaco Pastorius, Freddie Hubbard, Miles Davies, Krzysztof Komeda, Czesław Niemen, Esbjorn Svensson Trio, Michael Jackson  i wielu innych będziemy mogli spotkać się w miłym towarzystwie, porozmawiać, spędzić wspólnie czas przy aromatycznej kawie lub lampce wina.

Na ten wieczór będzie specjalne jazzowe menu. Zapraszamy w czwartek 26 września w godzinach 19.00-21.00 (a może dłużej). Rezerwacja stolika – tel. 602 599 419 (ilość miejsc ograniczona).

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ