Z dowozem, na wynos, lokalnie

Komoda i Margo - wspólny catering i dania na wynos

2020-03-23 11:30:53 redakcja

Komoda Club i Margo oferują dania na wynos i dostawy na terenie Kalisza

komoda1
komoda1

Dwie popularne restauracje - Komoda Club z ulicy Niecałej 6a i Margo z ul. Lódzkiej połączyły swoje siły i utworzyły wspólnie Catering Maestro. 

Na stronie cateringmaestro.pl można zamówić i smaczne proste dania, na wynos i z dowozem. Dania pakowane są hermetycznie w odpowiednich warunkach sanitarnych ( restauracje są profesjonalnie przygotowane na potrzeby cateringu ).

Do momentu uruchomienia płatności, zamówienia można realizować telefonicznie i płacić kartą na miejscu przy odbiorze ( ul. Niecała 6a) lub z dowozem, który kosztuje 12 zł w granicach miasta.

 

Numery telefonów:

+48 600 390 554

+48 696 999 222

+48 602 599 419

 

Zamówienia można odbierać w lokalizacji Niecała 6a 62-800 Kalisz – Komoda Club w godzinach 13:00 do 19:00 - Dowozy w godzinach 13:30 do 18:00

Dzisiejsza oferta znajduje się na stronie: cateringmaestro.pl

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ