Komediowy spektakl "Single i remiksy" w gwiazdorskiej obsadzie

2013-01-22 15:29:00 marlena

10 marca w Kaliszu wystąpią znani i lubiani aktorzy młodego pokolenia: ANNA MUCHA, WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ, LESŁAW ŻUREK i WOJCIECH MEDYŃSKI. Wystąpią oni w spektaklu "Single i remiksy", który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków podczas premiery w październiku 2012 roku w Teatrze CAPITOL w Warszawie, a Kalisz jest jednym z pierwszych miast jego prezentacji!

Sztuka „SINGLE I REMIKSY” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa.
Pewnego dnia korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wydanie służbowego polecania ... Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila…
OFICJALNA STRONA SPEKTAKLU: www.singleiremiksy.com

Spektakl "Single i remiksy" będzie można obejrzeć w Kaliszu 10 marca 2013r. (niedziela) o godz. 19:00 w hali OSRiR przy ul. Łódzkiej.
Bilety w cenie 80zł do nabycia:
- Kasa OSRiR; Kalisz, ul. Łódzka 19-29 (Kasa czynna w godz 8:00 - 22:00 oraz bezpośrednio przed spektaklem)
- Kasa Hali Arena; Kalisz, ul. Hanki Sawickiej 22-24 (Kasa czynna w godz 8:00 - 22:00)
- Centrum Kultury i Sztuki; Kalisz, ul. Łazienna 6 (Kasa czynna w godz 11:00 - 21:00)
W dniu 16 marca br. o godz. 20:00 spektakl odbędzie się również w Ostrowie Wlkp. (Ostrowskie Centrum Kultury).

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować