Komedia antyromantyczna, czyli "Wojna żeńsko – męska"

2011-02-23 11:36:48 marlena

Do tej pory bohaterki polskich komedii raczej nie uskarżały się na kłopoty finansowe i beztrosko uganiały się za mężczyznami- koniec jednak z tym stereotypem! Prawdziwa kobieta nie wygląda jak bohaterka „Tap Madl”, miewa puste konto już w połowie miesiąca, jej mieszkanie bywa zagracone, a odbicie w lustrze każdego dnia przypomina, że swoją osiemnastkę obchodziła kilka… dziesiąt lat temu. I o takiej bohaterce jest właśnie nieprzyzwoicie śmieszna komedia „Wojna żeńsko-męska”.

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
To film dla bezpruderyjnego widza, otwartego na nowe doznania… także damsko-męskie. Historia bezrobotnej dziennikarki, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones i choć o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli matki i córki Sonia Bohosiewicz i jej młodsza siostra Maja. Zbliża się decydująca bitwa w odwiecznej wojnie żeńsko-męskiej. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?
Źródło: www.filmweb.pl
ZOBACZ ZWIASTUN

„Wojna żeńsko – męska” to spotkanie „Lejdis” z „Testosteronem” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego serialu „39 i pół”, z plejadą gwiazd! W Kaliszu „Wojnę żeńsko – męską” można oglądać w Kinie Apollo
Seanse w piątek 25 lutego w godzinach: 12:30 17:15 19:30 21:45
Seanse od soboty (26.02.11 - 03.03.11): 12.30, 15.00, 17.15, 20.00, 22.15
rezerwacja telefoniczna biletów: 062 767 36 66
rezerwacja biletów on-line 24h: KINO APOLLO
WYNIKI KONKURSU
Film "Wojna żeńsko - męska" powstał na podstawie książki Hanny Samson „Wojna żeńsko-męska i przeciwko światu”.
Pojedyncze bilety na niedzielny seans filmu "Wojna żeńsko – męska" w Kinie Apollo (na dowolnie wybraną godzinę) wygrywają:
- Roma Szpakulska
- Mateusz Brzeziński
- Piotr Pawlic
- Piotr Karkowski
- Magdalena Górny
O sposobie odbioru nagrody zwycięzców poinformowaliśmy telefonicznie. W razie pytań proszę o kontakt: 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ