Społeczne

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Dobrzeckiej i Staszica. Wysoki mandat dla sprawcy.

2022-08-08 10:00:00 red

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji do jakiej doszło w nocy w niedzielę 7 sierpnia na skrzyżowaniu ulic Dobrzeckiej i Staszica.

fot. Pomoc Drogowa Kalisz - Assistance24h.eu
fot. Pomoc Drogowa Kalisz - Assistance24h.eu

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 sierpnia po godzinie 21.00 - Kierujący pojazdem marki Renault na skrzyżowaniu ulic Dobrzeckiej i Staszica nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Fiat doprowadzając do zderzenia – informuje kom. Witold Woźniak z zespołu prasowego KMP w Kaliszu.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować