Społeczne

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Polnej i Górnośląskiej – jedna osoba została ranna

2021-04-10 19:36:00 red

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę popołudniu na skrzyżowaniu ulic Polnej i Górnośląskiej. Kierowca osobowej Kia nie ustąpiła pierwszeństwa, w wyniku czego doszło do zderzenia z Volkswagenem. Pasażerka Passata z niegroźnymi ranami została przetransportowana do szpitala.

fot. Czytelnik Calisia.pl
fot. Czytelnik Calisia.pl

Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 kwietnia około godz. 16.00. 45-letni kierowca samochodu marki Kia jechał ul. Górnośląską, od strony Galerii Amber w stronę miasta z zamiarem skrętu w lewo w ul. Polną, z przeciwnego kierunku jechała 52-letnia kobieta kierująca Volkswagenem - Mężczyzna kierujący osobową Kią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Volkswagenem, w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz rzecznik prasowy KMP w Kaliszu – W wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka Volkswagena, która została przetransportowana do szpitala - dodaje

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, która zakończona została mandatem i punktami karnymi. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ