Biznes

Kolekcja Leroy Merlin na wiosnę-lato 2020

2020-03-10 13:50:18 reklama@calisia.pl

Trendy w urządzaniu wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale to dwa razy do roku – wiosną i jesienią, pojawiają się te najbardziej wyraziste. Nowe inspiracje, rozwiązania i kolory zachęcają nas do zmian w swoich wnętrzach i najbliższym otoczeniu. Pierwsza połowa roku 2020 zapowiada się ciekawie. Wiosną i latem będą rządziły kolory: zarówno lubiana butelkowa zieleń jak i „classic blue”, który ma szansę stać się odkryciem sezonu. Towarzyszyć im będą kolory ziemi – różne odcienie barw występujących w naturze: delikatne beże i brązy, zielenie, rudości, błękity i złamane biele. Paletę ożywi ciepły i efektowny koral.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Fascynację światem przyrody widać nie tylko w nowych, letnich kolorach. Wśród motywów dekoracyjnych nie może zabraknąć wzorów kwiatowych, liści, traw i innych przedstawicieli flory. Towarzyszą im dzikie zwierzęta: wilki, niedźwiedzie, owady i ptaki. Przedmioty nie są gładkie i błyszczące, mają widoczne faktury, słoje, przebarwienia i zgrubienia. Są autentyczne i naturalne, zwłaszcza, że wykonano je z drewna, ceramiki, metalu i innych możliwych do powtórnego przetworzenia materiałów.

 

Szybko postępujące zmiany klimatu uwrażliwiają na otaczającą nas przyrodę za którą ponosimy odpowiedzialność. Stąd wzięły się pomysły i rozwiązania umożliwiające uprawę roślin i tworzenie mini ogródków, wszędzie tam gdzie to możliwe: na balkonie, tarasie, klombie przed blokiem, na działce i osiedlowym skwerku. Stąd wzięła się popularność łąki kwietnej zamiast trawnika, uprawy ziół w pojemnikach, hodowli pszczół na dachach. I wreszcie stąd coraz większe zainteresowanie ogrodem zrównoważonym, bo w tym sezonie równie ważny jak efekt jest też sposób uprawy naszego zielonego zakątka.

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na wiosnę i lato 2020 modne kolory i motywy dekoracyjne grają wiodącą rolę. Dodatki w różnych odcieniach zieleni wprowadzą do domu atmosferę spokoju i świeżości płynących z natury. Rozwiązania i produkty ułatwiające tworzenie mini ogródków pozwolą cieszyć się kontaktem z przyrodą nawet w wielkim mieście. Naturalne środki uprawy i pielęgnacji roślin, sprzęty przydatne do oszczędzania wody i energii, kompostowniki, domki dla owadów i ptaków ułatwią stworzenie i pielęgnację ogrodu w sposób zrównoważony.

Nowa kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach Leroy Merlin od marca 2020. Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ