Biznes

Kolekcja Leroy Merlin na wiosnę-lato 2020

2020-03-10 13:50:18 reklama@calisia.pl

Trendy w urządzaniu wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale to dwa razy do roku – wiosną i jesienią, pojawiają się te najbardziej wyraziste. Nowe inspiracje, rozwiązania i kolory zachęcają nas do zmian w swoich wnętrzach i najbliższym otoczeniu. Pierwsza połowa roku 2020 zapowiada się ciekawie. Wiosną i latem będą rządziły kolory: zarówno lubiana butelkowa zieleń jak i „classic blue”, który ma szansę stać się odkryciem sezonu. Towarzyszyć im będą kolory ziemi – różne odcienie barw występujących w naturze: delikatne beże i brązy, zielenie, rudości, błękity i złamane biele. Paletę ożywi ciepły i efektowny koral.

Leroy Merlin
Leroy Merlin

Fascynację światem przyrody widać nie tylko w nowych, letnich kolorach. Wśród motywów dekoracyjnych nie może zabraknąć wzorów kwiatowych, liści, traw i innych przedstawicieli flory. Towarzyszą im dzikie zwierzęta: wilki, niedźwiedzie, owady i ptaki. Przedmioty nie są gładkie i błyszczące, mają widoczne faktury, słoje, przebarwienia i zgrubienia. Są autentyczne i naturalne, zwłaszcza, że wykonano je z drewna, ceramiki, metalu i innych możliwych do powtórnego przetworzenia materiałów.

 

Szybko postępujące zmiany klimatu uwrażliwiają na otaczającą nas przyrodę za którą ponosimy odpowiedzialność. Stąd wzięły się pomysły i rozwiązania umożliwiające uprawę roślin i tworzenie mini ogródków, wszędzie tam gdzie to możliwe: na balkonie, tarasie, klombie przed blokiem, na działce i osiedlowym skwerku. Stąd wzięła się popularność łąki kwietnej zamiast trawnika, uprawy ziół w pojemnikach, hodowli pszczół na dachach. I wreszcie stąd coraz większe zainteresowanie ogrodem zrównoważonym, bo w tym sezonie równie ważny jak efekt jest też sposób uprawy naszego zielonego zakątka.

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na wiosnę i lato 2020 modne kolory i motywy dekoracyjne grają wiodącą rolę. Dodatki w różnych odcieniach zieleni wprowadzą do domu atmosferę spokoju i świeżości płynących z natury. Rozwiązania i produkty ułatwiające tworzenie mini ogródków pozwolą cieszyć się kontaktem z przyrodą nawet w wielkim mieście. Naturalne środki uprawy i pielęgnacji roślin, sprzęty przydatne do oszczędzania wody i energii, kompostowniki, domki dla owadów i ptaków ułatwią stworzenie i pielęgnację ogrodu w sposób zrównoważony.

Nowa kolekcja jest dostępna we wszystkich sklepach Leroy Merlin od marca 2020. Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

Punkt informacyjny

tel. 62 760-88-00

ul. Poznańska 121-131

62-800 Kalisz

https://www.leroymerlin.pl/

Godziny otwarcia

pn. - sb. 6.30 – 21.00

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ