Kolejny występ uczniów szkoły MUSIC STORE

2011-04-08 13:39:49 Redakcja Calisia.pl

Dnia 07.04 w siedzibie szkoły przy ul. Przemysłowej ,odbył się popis uczniów szkoły MUSIC STORE. Tematyka koncertu jak na porę roku przystało była wiosenna, pogodna i wesoła.

MS
MS
W repertuarze znalazły sie utwory wykonane na keyboardach , pianinie i gitarze takie jak: "Ściernisko" z rep. Goulec u orkiestra, " Małgośka"- Maryli Rodowicz,stary przebój-"Rudy rydz",czy " Every breath you take" - Stinga.Wieczór umiliły swoim występem młode stażem i wiekiem wokalistki. Najbarwniejszy jednak występ zaprezentowały najmłodsze dzieci z grupy taneczno-rytmicznej w barwnej choreografii pt:"Różowe abudabu i marynarz" przygotowanej przez p. Marysię Macińską.Popis zakończyła Kasia Antczak piosenką pt;" Śpiewam i tańczę"- I z takim optymistycznym hasłem zapraszamy na następny koncert już 28.04.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ