Kolejny występ uczniów szkoły MUSIC STORE

2011-04-08 13:39:49 Redakcja Calisia.pl

Dnia 07.04 w siedzibie szkoły przy ul. Przemysłowej ,odbył się popis uczniów szkoły MUSIC STORE. Tematyka koncertu jak na porę roku przystało była wiosenna, pogodna i wesoła.

MS
MS
W repertuarze znalazły sie utwory wykonane na keyboardach , pianinie i gitarze takie jak: "Ściernisko" z rep. Goulec u orkiestra, " Małgośka"- Maryli Rodowicz,stary przebój-"Rudy rydz",czy " Every breath you take" - Stinga.Wieczór umiliły swoim występem młode stażem i wiekiem wokalistki. Najbarwniejszy jednak występ zaprezentowały najmłodsze dzieci z grupy taneczno-rytmicznej w barwnej choreografii pt:"Różowe abudabu i marynarz" przygotowanej przez p. Marysię Macińską.Popis zakończyła Kasia Antczak piosenką pt;" Śpiewam i tańczę"- I z takim optymistycznym hasłem zapraszamy na następny koncert już 28.04.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować