Kolejny koncert na żywo w Filharmonii Kaliskiej. Zabrzmiała muzyka klasyczna i etniczna [zdjęcia]

2021-02-20 09:00:00 Filharmonia Kaliska

19 lutego orkiestra smyczkowa Filharmonii Kaliskiej pod batutą Pawła Kotli oraz zespół VOŁOSI zagrali koncert z udziałem publiczności.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk
VOŁOSI to grupa składająca się po części z muzyków klasycznych i muzyków grających muzykę etniczną. Ich koncerty zawsze robią wielką furorę i dostarczają niezapomnianych wrażeń. Zespół znany jest z niezwykłej energii, wyjątkowych aranżacji i wykorzystywania niezwykłych efektów kolorystycznych. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia!
 
skład:
Orkiestra Smyczkowa Filharmonii Kaliskiej
 
zespół VOŁOSI w składzie:
Zbigniew Michałek - skrzypce
Jan Kaczmarzyk - altówka, gajdy
Robert Waszut - kontrabas
Krzysztof Lasoń - skrzypce
Stanisław Lasoń - wiolonczela
Paweł Kotla - dyrygent
 
Wydarzenie otrzymało wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ