Konkursy

Kolejne spotkanie z Kinem Konesera w Heliosie

2019-09-24 19:00:00 Kino Helios

Konkurs

Już w środę, 25 września w ramach cyklu Kino Konesera zobaczymy film GDZIE JESTEŚ, BERNADETTE? – najnowsze dzieło Richarda Linklatera, znanego chociażby z „Boyhood”. W roli głównej wspaniała Cate Blanchett.

 

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na kolejne spotkanie już 25 września, o godzinie 18:30, w Kinie Helios.

Opis filmu:

Bernadette Fox (Blanchett) ma kochającego, choć zapracowanego męża (Billy Crudup) oraz wspaniałą córkę, piętnastoletnią Bee (Emma Nelson), dla której jest najlepszą przyjaciółką. Uważana w kręgach designu za genialną rewolucjonistkę w dziedzinie architektury, Bernadette jest kobietą ekscentryczną, nieunikającą konfliktów z otoczeniem. Pewnego deszczowego dnia znika w dziwnych okolicznościach. Bee, która postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, stopniowo odkrywa zaskakujące fakty z życia Bernadette...

Link wydarzenia tutaj:

http://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera/

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Ile Oscarów i w jakich kategoriach otrzymała aktorka Cate Blanchett w swojej karierze? brzmi: Cate Blanchett zdobyła 2 Oscary: najlepsza aktorka pierwszoplanowa "Blue Jasmine" i najlepsza aktorka drugoplanowa "Aviator".

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera - na środę, 25 września godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywa Pani Dorota Figiel. 

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ