Kultura

Koba Notes zagra w Akceleratorze Kultury

2021-09-23 10:30:00 Akcelerator Kultury

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Zapraszamy na koncert zespołu Koba Notes. Koncert odbędzie się 15 października (piątek) w Akceleratorze Kultury, przy ul. Nowy Świat 2a o godz. 19. Wstęp wolny.

KOBA NOTES
KOBA NOTES

Projekt Koba Notes pojawił się w przestrzeni publicznej niedawno, jednak dwie artystki kryjące się pod tym tajemniczym tytułem, w kręgu muzycznym działają już od wielu lat. Znane z muzyki jazzowej i rozrywkowej po mocne kawałki rockowe i blues. Annę Kopeć możecie znać jako frontmenkę zespołu Diapositive, komponującego autorską muzykę i koncertującego od 7 lat. Zespół wystąpił na festiwalach m.in. Rawa Blues, Lauba, Suwałki Blues Festiwal, Blues Bazar w Otwocku. Małgorzata Ryba jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pisze zarówno muzykę jak i teksty do wykonywanych przez siebie utworów, które od niedawna usłyszeć można podczas jazzowych audycji radiowych.

Na koncert zapraszają organizatorzy:
Miasto Kalisz, Stowarzyszenie Pro Kalisia i OKP Wieża Ciśnień im. Bogdana Jareckiego

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ