KKS Kalisz: ZAPOWIEDŹ: Na zakończenie Czarni Dobrzyca!

2011-06-11 23:19:42 www.kkskalisz.pl

Po zwycięstwach w dwóch ostatnich kolejkach 1-0 z Pogonią Trębaczów i 2-0 z Koroną/Pogoń Stawiszyn ostatnim rywalem KKS-u w rundzie wiosennej Kaliskiej Klasy Okręgowej, przed zbliżającymi się barażami o czwartą ligę będzie zespół Czarnych Dobrzyca. Aktualnie zespół prowadzony przez Damiana Barana zajmuje 13. miejsce w tabeli, gromadząc do tej pory 25 punktów. Miejscowi jeśli chcą zachować ligę muszą wygrać, przy zwycięstwie CKS Zbiersk każdy inny wynik będzie oznaczał degradację rywali. Piłkarze KKS-u do Dobrzycy pojadą w mocno odmienionym składzie z kilkoma juniorami, którzy rozpoczną zapewne mecz od pierwszej minuty. "Ten mecz ma pokazać jak zagrają w takim spotkaniu zmiennicy, którzy walczą o miejsce w wyjściowej barażowej jedenastce. O ambicję chłopaków jestem spokojny. " - tyle trener Mariusz Kaczmarek.

Jak widać trener do Dobrzycy zabiera wielu zawodników z rocznika juniorów starszych: Łysiaka, Skarżyńskiego, Sołtysiaka, Chwiłkowskiego, Kaczmarka oraz etatowego napastnika Walczyńskiego. Do kadry wraca po dłuższej kontuzji doświadczony Michał Baszczyński, a w bramce od pierwszych minut zagra zapewne Adrian Wolniak.
Jesienią zdecydowanie lepsi byli niebiesko-biało-zieloni, którzy strzelili swoim oponentom cztery bramki tracąc przy tym jedną. Dla podopiecznych Mariusza Kaczmarka wówczas na listę strzelców wpisali się Marcin Młynek (2) oraz Patryk Mularczyk. Do tego samobójcze trafienie dołożył Bartosz Zimny. Honorowe trafienie dla Czarnych zanotował natomiast Bartosz Zimny, który z rzutu karnego pewnie pokonał Adriana Wolniaka. W poprzedniej kolejce nasi rywale mierzyli się w Krotoszynie z tamtejszą Astrą, i mimo iż nie byli faworytami, napsuli sporo krwi swoim rywalom przegrywając ostatecznie 2:3. Najlepszymi strzelcami naszych niedzielnych rywali są Damian Baran (13) i Remigiusz Prusak (11).
--------------------------------------------------------------------------------
Kadra KKS-u na mecz z Czarnymi Dobrzyca:
Bramkarze: Wolniak Adrian, Walczak Krzysztof
Obrońcy: Łysiak Marcin, Żurawiński Dawid, Skarżyński Jakub, Sołtysiak Mikołaj
Pomocnicy: Nowak Adrian, Urbaniak Kamil, Młynek Marcin, Baszczyński Michał, Chwiłkowski Marcin, Kaczmarek Michał
Napastnicy: Pietrzak Dariusz, Walczyński Stanisław, Ulbrych Jacek, Armatys Daniel
--------------------------------------------------------------------------------
Oto pełny rozkład sobotnio-niedzielnej XXX kolejki rozgrywek:
Godzina Termin 30 - 11 czerwiec 2011 r. - sobota
KORONA POGOŃ Stawiszyn - POGOŃ Trębaczów 4-1,
LKS Jankowy 1968 - POLONIA Kępno 1-2,
Godzina Termin 30 - 12 czerwiec 2011 r. - niedziela
11:00 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - GKS Jaraczewo,
11:00 CKS Zbiersk - PŁOMIEŃ Opatów,
11:00 BARYCZ Janków Przygodzki - OSTROVIA Ostrów Wlkp.,
11:00 ISKRA Sieroszewice - ORZEŁ Mroczeń,
11:00 KS Opatówek - ASTRA Krotoszyn.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ