Sport

KKS Kalisz ma nowego trenera

2025-10-14 14:05:13 red.

Damian Nowak objął funkcję trenera KKS 1925 Kalisz. 37-letni szkoleniowiec podpisał z DUMĄ KALISZA kontrakt do końca sezonu 2025/26 z opcją przedłużenia.

KKS Kalisz
KKS Kalisz

Ostatnio trener Nowak był związany z MKS Chojniczanką 1930 Chojnice, z którą dotarł do finału baraży o awans na zaplecze ekstraklasy. Chojniczanka pod wodzą trenera, wygrała 23 z 48 meczów oraz 13 zremisowała, co dało średnią punktową - 1.71 na mecz. Damian Nowak objął Chojniczankę 18 czerwca 2024 roku. Przestał pełnić funkcję we wrześniu br.

Jedenasty w tabeli KKS Kalisz na początku października pożegnał Michała Gościniaka. Ledwie 27-letni trener pracował od połowy kwietnia.

Trener Michał GOŚCINIAK, dołączył do zespołu TRÓJKOLOROWYCH w sezonie 2024\25 w roli asystenta ówczesnego trenera – Marcina Woźniaka. Współpracował z Klubem, również jako trener drugiej drużyny KKS 1925 Kalisz, występującej w 5. lidze. 17 kwietnia 2025 roku, po odejściu z Klubu trenera Woźniaka, Michał Gościniak, objął obowiązki pierwszego trenera i poprowadził Dumę Kalisza w meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Wraz z drużyną Michał Gościniak dotarł do strefy barażowej. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować