Kultura

Kino letnie w sierpniu na Rozmarku

2022-08-05 15:30:00 red

W maju drogą głosowania kaliszanie wybrali jakie filmy oglądamy podczas tegorocznego Kina Letniego. W sierpniu seanse przenoszą się z Parku Przyjaźni na Rozmarek.

Kino Letnie/źródło: kalisz.pl
Kino Letnie/źródło: kalisz.pl

W sierpniowe sobotnie wieczory filmy będziemy oglądać na Rozmarku - od godziny 21:00.

6 sierpnia zobaczymy film „Skłodowska” fabularny film biograficzny w reżyserii Marjane Satrapi, opowiadający o życiu Marii Skłodowskiej-Curie. Główną bohaterkę gra Rosamund Pike, a jej męża, Pierre'a, Sam Riley.

Pozostałe filmy Kina Letniego w sierpniu:

13 sierpnia 2022 r. "Bodyguard i żona zawodowca" (2021), reż. Patrick Hughes

20 sierpnia 2022 r. "Szef roku" (2021), reż.Fernando León de Aranoa

27 sierpnia 2022 r.. "Moje wspaniałe życie" (2021), reż. Łukasz Grzegorzek

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować