Kino Centrum dla młodszych i starszych- wyniki konkursu

2011-01-13 15:36:17 marlena

Czytelników Portalu Calisia.pl zapraszamy do Kina Centrum. W repertuarze aż 4 tytuły: bajki dla najmłodszych i filmy dla starszych kino-maniaków. A dla szczęśliwców mamy darmowe wejściówki:)

materiały promocyjne filmu
materiały promocyjne filmu
ZAKOCHANY WILCZEK
Co sprawia że podróż wydaje się niesamowita? Autostop i zatrzymane samochody, złe niedźwiedzie, kłujące jeżozwierze i grające w golfa gęsi oraz kaczki. Wystarczy zapytać Kate i Humphrey, dwa wilki, które próbują dostać się do domu, po złapaniu przez strażników leśnych i wywiezieniu na drugi koniec kraju. Humphrey jest wilkiem Omega, którego dni są szybkie i dowcip zgryźliwy, pochodzi on z kochającej rodziny wilków bawiących się z wiewiórkami. Kate jest wilkiem Alpha: lubi dyscyplinę i ma gładkie oko Lary Croft – ognia dodają jej bardzo zwinne ruchy. Te dwie zupełnie inne osobowości połączy wspólny cel, czyli powrót do domu.
Seanse w sobotę i niedzielę o godzinie 16.00

ARTUR I MINIMKI 3
Maltazar przedostaje się do świata ludzi w celu  przejęcia władzy nad ziemią z pomocą  armii gigantycznych moskitów. Tylko Artur jest w stanie pokrzyżować jego plany. Najpierw musi jednak wrócić do swojej sypialni i odzyskać dawny rozmiar. Uwięziony w ciele Minimka może liczyć na pomoc Selenii i Betamesza, a także, zupełnie niespodziewanie, na wsparcie Darkosa, syna Baltazara, który chce się do nich przyłączyć. Pieszo, rowerem, samochodem, a nawet na motorze - Artur i jego przyjaciele będą musieli skorzystać z różnych rozwiązań w ostatecznym starciu z Baltazarem. Decydującą rozgrywkę zacząć czas!
Seanse w sobotę i niedzielę o godzinie 17.30

DLA NIEJ WSZYSTKO
John Brennan (Russell Crowe) uważa swoje życie za doskonałe, dopóki jego żona, Laura (Elizabeth Banks) nie zostaje aresztowana za makabryczne morderstwo, którego twierdzi, że nie popełniła.Trzy lata przed wyrokiem John stara się zapobiec rozpadowi rodziny - wychowuje syna i wykłada na college'u, jednocześnie zbierając dowody, by udowodnić niewinność swojej żony. Po odrzuceniu ostatniej apelacji za jedyną szansę mężczyzna uważa ucieczkę Laury z więzienia. Szuka pomocy u Doświadczonego uciekiniera ...
(Liam Neeson), wkraczając w niezwykle niebezpieczny świat i ryzykując wszystko dla ukochanej kobiety
Seanse w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00

OSTATNI EGZORCYZM
Wielebny Cotton Marcus (Patrick Fabian) od lat funkcjonuje jako znany egzorcysta. Z czasem uświadamia sobie, że jego "fach" nie przynosi korzyści finansowych, toteż postanawia skończyć z egzorcyzmami. Przed zakończeniem kariery zgadza się jednak na jeszcze jeden rytuał, który ma zostać sfilmowany na potrzeby filmu dokumentalnego. Wyrusza na farmę Louisa Sweetzera (Louis Herthum), gdzie szybko uświadamia sobie, że jego znikome umiejętności nie wystarczą, by uratować młodą Nell.
Seanse w sobotę i niedzielę o godzinie 21.00
Zapraszamy do Kina Centrum
Kalisz, ul. Łazienna 6
tel. (062) 765-25-00
KINO CENTRUM
WYNIKI KONKURSU
Autorem książki na podstawie, której powstał film "Artur i Minimki" jest Luc Besson.
Pojedyncze bilety na niedzielne seanse bajek w Kinie Centrum wygrywają:
ZAKOCHANY WILCZEK
- Ireneusz Plesiak
- Karol Ratajczyk
- Ewelina Dulska
ARTUR I MINIMKI 3
- Karina Bukowiecka
- Artur Goździewicz
- Nadia Mistrzak
Słowo egzorcyzm z greckiego oznacza zaklęcie, zaprzysiężenie
Pojedyncze wejściówki na sobotnie seanse filmów wygrywają:
DLA NIEJ WSZYSTKO
- Małgorzata Sztandera
- Tomasz Nogaj
- Edyta Miłek
OSTATNI EGZORCYZM
- Beata Pluta
- Magdalena Kłosińska
- Violetta Kieliba
O sposobie odbioru nagród zwycięzców poinformowaliśmy drogą mailową. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 604 471 200

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ