Z dowozem, na wynos, lokalnie

Kawiarnia Dobro&Dobro Cafe - zamów najlepszą kawę na wynos!

2021-02-05 10:51:58 reklama@calisia.pl

Kawiarnia Dobro&Dobro Cafe w Kaliszu przy ul. Zamkowej zaprasza na najlepszą kawę, przygotowywaną według 20 oryginalnych przepisów!

Dobro&Dobro Cafe
Dobro&Dobro Cafe

Dobro&Dobro Cafe – sieć kawiarni w Europie, która powstała z najmniejszej kawiarni w Polsce, wniesionej do księgi rekordów.

Co jest dla nas najważniejsze?

KAWA I LUDZIE – jako dwa walory idei dzielenia się dobrem.

Kawa w Dobro&Dobro Cafe to ponad 20 oryginalnych przepisów kawowych. Odkryj swoją nową ulubioną kawę u nas!

 

Zapraszamy do zamawiania kawy na wynos w kawiarni Dobro&Dobro Cafe Kalisz przy ul. Zamkowej 1.

Tel. 575 536 146

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/dobro.kalisz/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ