Kalisz jest wszędzie - konkurs się rozkręca

2019-05-14 16:15:00 redakcja@calisia.pl

Ogłoszony pod koniec kwietnia konkurs “Świat w Kawałkach – Kalisz jest Wszędzie” organizowany przez Dental Care Kalisz zbiera coraz więcej uczestników. Flagi Kalisza zawędrowały już do Białegostoku, na Śnieżnik, do Włoch, a nawet pod szczyt Araratu w Turcji. Ale najlepsze jeszcze przed nami. Weekend majowy był zaledwie startem.

Organizatorzy konkursu już teraz mają sygnały, że przygotowane przez nich flagi dotrą między innymi na Bali i na Nową Kaledonię, czyli aż na antypody. Zasady konkursu są proste: odbieramy darmową flagę konkursową (w Dental Care ul. Staszica 29 oraz w cafe.calisia.pl). Jedziemy w różne ciekawe miejsca i robimy zdjęcia fladze prezentującej nasze miasto. Zdjęcia wysyłamy mailem, albo poprzez formularz znajdujący się na stronie Dental Care
Dzięki konkursowi dowiadujemy się też ciekawych rzeczy: Na przykład, czy wiedzieliście, że najstarszy polski zegar znajduje się w wieży pięknego pałacu w Białymstoku? Albo jak wyglądają okolice szczytu Araratu – najwyższej góry Turcji, na której ponoć znaleźć można resztki Arki Noego.

Konkurs trwa przez całe lato i organizatorzy maja nadzieję, że w tym czasie konkursowe flagi Kalisza znajdą się na wszystkich kontynentach.

Najciekawszym elementem ( poza atrakcyjnymi nagrodami) jest satysfakcja – najciekawsze zdjęcia z flagą Kalisza znajdą się w albumie “Kalisz jest Wszędzie”, którego premiera zaplanowana jest na 28 października 2019 roku. To unikalne wydawnictwo będzie przedstawiać wybrane , najciekawsze zdjęcia nadesłane na konkurs.

W ten nietypowy sposób, za sprawą komercyjnego konkursu, promocja Kalisza nabierze dodatkowego wigoru: po pierwsze flaga Kalisza zabrana ze soba w podróż, potwierdza nasze ciepłe uczucie wobec naszego miasta. Po drugie: eksponując flage w różnych miejscach, zwracamy uwagę na Kalisz wśród innych turystów. Po trzecie, album będzie znakomitym wydawnictwem podkreślającym pasję kaliszan do podróżowania po całym świecie.

Zachęcamy zatem do odbierania flag konkursowych – i ruszajcie w świat.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ