"Kaliskie puzzle" po raz drugi

2011-07-22 22:21:25 Aga

Zabawa organizowana przez Centrum Informacji Turystycznej ma już drugą odsłonę. Tym razem kaliszanie będą sprawdzani z wiedzy o mieście współczesnym.

Aga
Aga
Na stronie cit.kalisz.pl w zakładce aktualności będą pojawiały się zdjęcia - fragmenty budynków znajdujących się na terenie naszego miasta. Zadaniem osób, które przystąpią do zabawy będzie odgadnięcie prezentowanych obiektów i podanie ich lokalizacji. Kto pierwszy, z najmniejszej ilości puzzli odgadnie, wygrywa. Konkurs podzielono na tygodnie. Każdy tydzień to nowy obiekt. Kolejne fragmenty będą pojawiały się raz dziennie.
W tym roku będzie 5 edycji puzzlowej zabawy:
25.VII do 29.VII
01.VIII do 05.VIII
08.VIII do 12.VIII
16.VIII do 19.VIII
22.VIII do 26.VIII
Odpowiedzi należy wysyłać na adres it@um.kalisz.pl
Nagrody to oczywiście gadżety i wydawnictwa związane z Kaliszem.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ