Kaliski Trucker wspiera Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu! [zdjęcia]

2020-04-13 18:30:00 BK

Kaliskie firmy, grupy, stowarzyszenia czy osoby prywatne w tej trudnej sytuacji wspierają kalskich ratowników medycznych oraz personel szpitala. Tym razem w świąteczny poniedziałek z pomocą dla Pogotowia Ratunkowego przyjechali przedstawiciele grupy Kaliski Trucker.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Kaliski Trucker lubi pomagać, co wielokrotnie pokazały akcje specjalnie organizowane dla Domu Dziecka w Kaliszu. Członkowie grupy przywozili żywność, środki czystości czy inne prezenty, a także przygotowywali piknik w towarzystwie wielkich i głośnych ciężarówek, którymi jeżdżą na co dzień w pracy.

Tym razem wsparcia potrzebują ci, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem, czyli medycy. W świateczny poniedziałek, 13 kwietnia troje przedstawicieli grupy Kaliski Trucker przyjechali pod siedzibę Pogotowia Ratunkowego przy ul. Poznańskiej. Bagażniki ich pojazdów były wypchane po brzegi artykułami niezbędnymi do codziennego funkcjonowania. Dostali wodę, środki do dezynfekcji, rękawiczki, napoje, reczniki papierowe. Środki te ufundowała m.in. frima ANPAH. To symboliczne wsparcie nie tylko usprawni pracę ratowników, ale pokazuje również, że mogą liczyć na pomoc, że ich praca jest niezwykle ważna i doceniana.

Członkowie grupy Kaliski Trucker na co dzień jeżdżą po całym świecie potężnymi ciężarówkami i pokonują tysiące kilometrów. Grupa Kaliski Trucker powstała 2 lata temu i liczy blisko 102 członków.

Tak pomagali w grudniu w Domu Dziecka: https://calisia.pl/kaliski-trucker-z-prezentami-dla-dzieci-z-domu-dziecka-zdjecia-wideo,25571

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ