Kaliski Trucker wspiera Pogotowie Ratunkowe w Kaliszu! [zdjęcia]

2020-04-13 18:30:00 BK

Kaliskie firmy, grupy, stowarzyszenia czy osoby prywatne w tej trudnej sytuacji wspierają kalskich ratowników medycznych oraz personel szpitala. Tym razem w świąteczny poniedziałek z pomocą dla Pogotowia Ratunkowego przyjechali przedstawiciele grupy Kaliski Trucker.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Kaliski Trucker lubi pomagać, co wielokrotnie pokazały akcje specjalnie organizowane dla Domu Dziecka w Kaliszu. Członkowie grupy przywozili żywność, środki czystości czy inne prezenty, a także przygotowywali piknik w towarzystwie wielkich i głośnych ciężarówek, którymi jeżdżą na co dzień w pracy.

Tym razem wsparcia potrzebują ci, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem, czyli medycy. W świateczny poniedziałek, 13 kwietnia troje przedstawicieli grupy Kaliski Trucker przyjechali pod siedzibę Pogotowia Ratunkowego przy ul. Poznańskiej. Bagażniki ich pojazdów były wypchane po brzegi artykułami niezbędnymi do codziennego funkcjonowania. Dostali wodę, środki do dezynfekcji, rękawiczki, napoje, reczniki papierowe. Środki te ufundowała m.in. frima ANPAH. To symboliczne wsparcie nie tylko usprawni pracę ratowników, ale pokazuje również, że mogą liczyć na pomoc, że ich praca jest niezwykle ważna i doceniana.

Członkowie grupy Kaliski Trucker na co dzień jeżdżą po całym świecie potężnymi ciężarówkami i pokonują tysiące kilometrów. Grupa Kaliski Trucker powstała 2 lata temu i liczy blisko 102 członków.

Tak pomagali w grudniu w Domu Dziecka: https://calisia.pl/kaliski-trucker-z-prezentami-dla-dzieci-z-domu-dziecka-zdjecia-wideo,25571

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ