Polityka

Kaliska Lewica przed kongresem

2021-09-07 14:00:00 red

Ponad setka członków i sympatyków kaliskiej Lewicy spotkała się w sobotę z szefem wojewódzkich struktur Lewicy, posłem Wiesławem Szczepańskim. Na spotkaniu, prócz bieżącej polityki, omawiano przygotowania do październikowego kongresu Lewicy, na którym wybrane zostaną nowe władze ugrupowania.

fot. Lewica
fot. Lewica

Spotkanie zorganizowano na terenie stanicy harcerskiej w Szałem. Wzięli w nim udział członkowie kaliskiej Lewicy oraz liczne grono sympatyków. Szef wojewódzkich struktur partii, poseł Wiesław Szczepański mówił m.in o zbliżającym się kongresie zjednoczeniowym partii, który ma odbyć się w październiku. Kongres ma wyłonić nowe władze ugrupowania na kolejną 4-letnią kadencję.

- Cieszymy się z tak dużej frekwencji i zaangażowania naszych członków i sympatyków - mówi posłanka Karolina Pawliczak. - Kaliska Lewica rośnie w siłę. Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie i przyjęcie zaproszenia, za dobre, konkretne rozmowy, wspaniałą atmosferę i wytyczanie kolejnych, ważnych kierunków działania. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu dobro naszego miasta i regionu - dodaje.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować