Україна

Kaliscy strażacy uczcili pamięć poległych strażaków z Ukrainy

2022-03-21 15:00:00 red za PSP Kalisz/mł. ogn. Jakub Pietrzak

W odpowiedzi na apel komendanta głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka kaliscy strażacy 20 marca 2022 r. o godz. 8.00, na placu przed Jednostką Ratowniczo – Gaśniczą nr 1 oraz 2 w Kaliszu uczcili pamięć poległych strażaków z Ukrainy. 

fot. PSP Kalisz
fot. PSP Kalisz

Strażacy na minutę włączyli sygnały świetlne w samochodach ratowniczo – gaśniczych. - Tym samym oddali hołd bohaterskim ratownikom z Ukrainy, którzy oddali swoje życie podczas służby w tych trudnych i dramatycznych dniach wojny. Cześć i chwała bohaterom, którzy odeszli na wieczną służbę - informuje mł. ogn. Jakub Pietrzak z PSP w Kaliszu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować