Kultura

Kaliscy artyści zagrali dla 13-letniej Julki [zdjęcia]

2019-12-01 21:00:00 BK

1 grudnia w Komoda Club było muzycznie, głośno i tanecznie. Odbył się wielki charytatywny koncert dla 13-letniej Julki, która musi zmierzyć się z rakiem mózgu. Wydarzenie wydarzenie, które pomogło zebrać środki na jej leczenie zorganizowała Iwona Mikusińska.  

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

13-letnia Julia miesiąc temu dowiedziała się, że jest chora na raka mózgu – To szok dla rodziny i dla nas wszystkich. - mówi Sławomira Roumieh wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu.

Społeczność szkolna – przyjaciele i nauczyciele Julii zorganizowali już zbiórkę pieniędzy podczas meczu kaliskich siatkarek oraz kiermasz szkolny. Odbył się również event w Galerii Amber.

1 grudnia w Komoda Club odbył się wielki charytatywny koncert dla 13-letniej Julki zorganizowany przez Iwonę Mikusińską! Wystąpili zespół Piano Song, Music Store oraz Znany Zagraniczny Zespół, Piotr Porada, Justyna Garczarek, Ewelina Łuszczek, Bartek Dreczko, Paulina Wiertelak, Marcel Tułacz, Damian Pyrek, Julia i Jan Oligny, Nikola Majorek, Antek Leśniewski, Ewa Siewieja, Wojciech Kuciński, Weronika Niemiec i Adrianna Pietura. Usłyszeliśmy znane polskie i zagraniczne przeboje. Było sentymentalnie, rockowo i romantycznie. Publiczność bawiła się znakomicie, a do puszek powędrowały cegiełki, które wspomogą leczenie Julki.

Zbiórka pieniędzy dla Julii trwa także na stronie www.zostananiolem.pl - TUTAJ.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ