Kultura

Już w sobotę Plenerowa Impreza Rodzinna przy CKiS! Będzie czekało sporo atrakcji!

2022-05-16 19:00:00 red. za organizatorzy

Już 21 maja Fundacja Bread of Life, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu oraz Iwona Mikusińska zapraszają wszystkich na fantastyczne wydarzenie - Plenerową Imprezę Rodzinną, która odbywać się będzie na placu przy CKiS w Kaliszu ul. Łazienka 6.

CKiS
CKiS

W najbliższą sobotę, 21 maja, na placu przy Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się Plenerowa Impreza Rodzinna. To kolejna inicjatywa, której nadrzędnym celem jest pomoc malutkiej mieszkance powiatu kaliskiego, Jagódce Michalak, która cierpi na ciężką postać SMA i walczy o życie. Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Bread of life oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

Rozpoczynamy o godzinie 12:00, a w planie mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Liczni wystawcy zaprezentują swe wyroby i usługi, między innymi: biżuterię, dziergane maskotki, kosmetyki naturalne, świece zapachowe, rękodzieło artystyczne, ceramikę, kwiaty, ozdoby, ręcznie malowane torby, przepiękne ozdobne poduszki i inne.

Koło Gospodyń Wiejskich z Cekowa zaprezentuje swe wyroby, które będzie można degustować. Na dzieci będzie czekała wata cukrową, pop corn oraz andruty. Będą też pokazy mini samochodzików.

Uciechowo Kalisz przygotowało też dla naszych milusińskich pokazy leśnych ludków. Specjalne stoisko z ciastami i słodyczami będzie dedykowane Jagódce Michalak, która zmaga się z SMA, to właśnie dla Niej będziemy zbierać środki finansowe podczas licznych licytacji tego dnia.

W programie wiele atrakcji artystycznych: pokazy taneczne formacji Sieraszewski Dance Studio, pokazy mody casualowej Dominiak Design oraz koncerty: Modest Project, Nalepa Project oraz Gangsters Rock.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ Gwiazdy Wieczoru - Ornette, który zaprezentuje klasykę polskiego rock oraz program autorski. Będzie pięknie, barwnie i radośnie. Nie może Was zabraknąć! ZAPRASZAMY!

- To właśnie dla Jagódki będą zbierane środki finansowe podczas odbywających się tego dnia licznych licytacji. W programie przewidziano także wiele atrakcji artystycznych: pokazy taneczne formacji Sieraszewski Dance Studio, pokazy mody casualowej Dominiak Design oraz koncerty zespołów: Modest Project, Nalepa Project oraz Gangsters Rock. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ gwiazdy wieczoru –  zespołu Ornette, który zaprezentuje klasykę polskiego rocka oraz program autorski. Będzie pięknie, barwnie i radośnie. Nie może Was zabraknąć! Zapraszamy – zapowiadają organizatorzy.

 

W PROGRAMIE:

12:00 oficjalne otwarcie

12:15-12:45 licytacje

13:00-14:00 pokazy Sieraszewski Dance Studio oraz mody casualowej Dominiak Design

14:00-14:45 licytacje

15:00-15:55 koncert: Modest Project (piosenki Grzegorza Ciechowskiego i zespołu Republika)

16:00- 16:30 licytacje

16:40- 18:00 koncert: Nalepa Project

17:00 – 19:00 Uciechowo: warsztaty „Leśne ludki” oraz lepienie z gliny

18:05- 18:35 licytacje

18:40- 19:20 koncert: Gangsters Rock

19:25-19:45 licytacje

20:00 koncert: gwiazda wieczoru – Ornette

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować