Sport

Już w sobotę Aquapark Kalisz ponownie otwarty!

2021-05-27 15:00:00 red.

Dobra wiadomość dla miłośników aktywnego wypoczynku. Już w najbliższą sobotę 29 maja, o godzinie 8:00, otwiera się  kaliski Aquapark. - Długo czekaliśmy na naszych gości i dołożymy wszelkich starań aby każdy mógł bezpiecznie relaksować się w Kaliskim Parku Wodnym – zapewnia Michał Jackowski, prezes zarządu AQUAPARK KALISZ. - Cieszymy się, że wracamy.

Aquapark Kalisz
Aquapark Kalisz
Obiekt będzie działał zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego. Od soboty na hali basenowej w jednym momencie może przebywać maksymalnie 225 osób. Goście mają obowiązek zasłaniania ust i nosa cały czas podczas poruszania się po obiekcie, z wyjątkiem natrysków, pływania w basenie czy korzystania z saun. Klienci muszą pamiętać o dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu oraz utrzymywaniu dystansu społecznego. Szczegółowe instrukcje sanitarne znajdują się na stronie www.aquaparkkalisz.pl.
 
Otwieramy wszystkie strefy 29.05.2021r.
 
Poszczególne strefy dostępne będą w godzinach:
 
-Basen sportowy: pn.-pt. 6:00-22:00, weekend: 8:00-22:00
-Basen rekreacyjny: pn.-ndz. 8:00-22:00
-Klub Fitness: pn.-pt. 6:00-22:00, weekend: 8:00-20:00
-Saunarium: pn.-pt. 15:00-22:00, weekend: 12:00-22:00
 
Wszystkie ważne karnety aktywują się wraz z pierwszą ponowną wizyta w obiekcie, a ich termin ważności zostaje przedłużony o liczbę dni, których nie zdążyliście wykorzystać z uwagi na zamknięcie obiektu. Karnety będzie można wznowić do 31.07.2021r.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ