Sport

Już w sobotę Aquapark Kalisz ponownie otwarty!

2021-05-27 15:00:00 red.

Dobra wiadomość dla miłośników aktywnego wypoczynku. Już w najbliższą sobotę 29 maja, o godzinie 8:00, otwiera się  kaliski Aquapark. - Długo czekaliśmy na naszych gości i dołożymy wszelkich starań aby każdy mógł bezpiecznie relaksować się w Kaliskim Parku Wodnym – zapewnia Michał Jackowski, prezes zarządu AQUAPARK KALISZ. - Cieszymy się, że wracamy.

Aquapark Kalisz
Aquapark Kalisz
Obiekt będzie działał zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego. Od soboty na hali basenowej w jednym momencie może przebywać maksymalnie 225 osób. Goście mają obowiązek zasłaniania ust i nosa cały czas podczas poruszania się po obiekcie, z wyjątkiem natrysków, pływania w basenie czy korzystania z saun. Klienci muszą pamiętać o dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu oraz utrzymywaniu dystansu społecznego. Szczegółowe instrukcje sanitarne znajdują się na stronie www.aquaparkkalisz.pl.
 
Otwieramy wszystkie strefy 29.05.2021r.
 
Poszczególne strefy dostępne będą w godzinach:
 
-Basen sportowy: pn.-pt. 6:00-22:00, weekend: 8:00-22:00
-Basen rekreacyjny: pn.-ndz. 8:00-22:00
-Klub Fitness: pn.-pt. 6:00-22:00, weekend: 8:00-20:00
-Saunarium: pn.-pt. 15:00-22:00, weekend: 12:00-22:00
 
Wszystkie ważne karnety aktywują się wraz z pierwszą ponowną wizyta w obiekcie, a ich termin ważności zostaje przedłużony o liczbę dni, których nie zdążyliście wykorzystać z uwagi na zamknięcie obiektu. Karnety będzie można wznowić do 31.07.2021r.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować