Konkursy

Już w poniedziałek kobiece spotkanie w Kinie Helios!

2019-08-26 08:00:00 Kino Helios

Konkurs

26 sierpnia (poniedziałek) godz. 18:30 (stoiska naszych Partnerów już od 17:30) zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

26 sierpnia - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Sztuka ścigania się w deszczu".

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Jak na każdej imprezie, pamiętamy o motywie przewodnim! 
Nawiązując do tytułu filmu pamiętajcie w sierpniu o stroju przeciwdeszczowym: parasole, płaszcze / kurtki przeciwdeszczowe oraz kalosze.

Link do wydarzenia: https://www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKobiet/

UWAGA - WYNIKI KONKURSU

3 podwójne zaproszenia na Kino Kobiet - na poniedziałek, 26 sierpnia, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobywają: Beata Chajduk, Dorota Kobza i Katarzyna Furman.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ