Biznes

Już w piątek Wielkie otwarcie Calisia One! Wyniki Konkursu!

2019-06-26 12:25:00 konkurs@calisia.pl

Koncerty, pokazy akrobatyczne, zwiedzanie kompleksu, degustacje, konkursy oraz animacje – to wszystko już 28 czerwca podczas oficjalnego otwarcia budynku Calisia One, kompleksu biurowo-hotelowo-kulturalnego, powstałego w dawnej Fabryce Fortepianów Arnolda Fibigera przy ul. Chopina w Kaliszu.

Dawna Fabryka Fortepianów „Calisia” została kupiona przez firmę FB Antczak w październiku 2015 r. Budynek, o ciekawej architekturze i świetnej lokalizacji w centrum miasta, od lat niszczał w oczach. Lokalny deweloper postanowił przywrócić mu dawny blask i rozbudować, zamieniając obiekt w kompleks biurowo – hotelowo – kulturalny. W Calisia One działa już pierwszy w okolicy hotel Hampton by Hilton, a część budynku przeznaczono na biura w standardzie klasy A.

Rewitalizacja zabytków zawsze jest wyzwaniem dla wykonawcy. FB Antczak posiada ten komfort, że jest zarówno inwestorem, jak i generalnym wykonawcą obiektu. Wykorzystał swoje 37-letnie doświadczenie i pracę ze sprawdzonym zespołem. Wszystkie prace przy budynku „Calisii” prowadzone były na podstawie pozwolenia i pod stałym nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

CALISIA ONE jest jednym z pierwszych biurowców w Polsce, realizowanym zgodnie z zasadami międzynarodowego systemu certyfikacji BREEAM (BRE Environmental Assessment Metod). Biurowiec, w trakcie procesu certyfikacji, jest oceniany pod kątem wpływu na środowisko naturalne oraz komfortu przyszłego użytkownika. Obiekt wyposażony został w nowoczesne technologie, takie jak: system sterowania oświetleniem zapewniający bezpieczny i optymalny poziom natężenia światła. Uzupełnieniem biurowca CALISIA ONE jest ozdobione roślinnością patio dostępne dla użytkowników kompleksu oraz mieszkańców Kalisza.

Już 28 czerwca, o godzinie 16:00, odbędzie się oficjalne otwarcie Calisia One! Do godziny 22:00 na uczestników będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Wysłuchamy koncertów w wykonaniu Joachim Mencel Trio & The Sunday Singers, Eric Folly oraz Bad Boys Blue. Zobaczymy również pokazy akrobatyczne Magdaleny Sztencel, Dance On czy Delfin & bartek. Oprócz tego czeka nas zwiedzanie kompleksu, degustacje, konkursy oraz animacje.

Zapraszamy na to wielkie wydarzenie do Calisia One, ul. Chopina 9, Kalisz.

UWAGAWYNIKI KONKURSU!

Każdy uczestnik konkursu musiał podać powód, dla którego to właśnie on powinien otrzymać nagrodę i wziąć udział w wielkim otwarciu Calisia One. Decyzją komisji konkursowej 5 podwójnych zaproszeń na wielkie otwarcie CALISIA ONE – 28 czerwca, o godzinie 16:00 otrzymują: Krzysztof Tomaszewski, Halina Budka, Łukasz Kowalski, Barbara Goderska, Katarzyna Łuczak.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ