Kultura

Już w piątek koncert z okazji Dnia Matki w Hali Arena! Są jeszcze bezpłatne wejściówki! Przyjdź pobić rekord Polski

2023-05-25 09:00:00 red.

To będzie pełen muzyki wieczór z okazji zawsze wyjątkowego święta wszystkich mam. W piątek, 26 maja, w Hali Kalisz Arena usłyszymy niezapomniane przeboje i spróbujemy pobić rekord Polski! W Centrum Informacji Turystycznej wciąż można odebrać bezpłatne wejściówki na to wydarzenie! 
 

WKST
WKST

W koncercie, przygotowanym z okazji Dnia Matki, wezmą udział wokalistki: Ewelina Król-Owczarek, Joanna Kondrat, Sylwia Wrzalska i Agata Górecka-Lipińska, którym akompaniować będzie grupa Części Zamienne.

Podczas wydarzenia spróbujemy pobić rekord Polski we wspólnym śpiewaniu piosenki "A ja wolę moją mamę" Majki Jeżowskiej.
 
Bezpłatne zaproszenia na koncert można odebrać jeszcze w Informacji Turystycznej w kaliskim ratuszu - Główny Rynek 20 (Ratusz), tel. 571 315 110, czynna w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Wolne wejściówki będzie można odebrać również przed koncertem, 26 maja w kasie Hali Arena.

- Dzień Matki to szczególne święto - zachęca do udziału w wydarzeniu prezydent Krystian Kinastowski. - Zaprośmy mamy na koncert. Spędźmy ten dzień razem!

Na wyjątkowy koncert dla mam zapraszamy w piątek, 26 maja, do Hali Kalisz Arena, przy ul. Wyszyńskiego 22-24. Wspólna zabawa rozpocznie się o 19.00.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować