Kultura

Już w niedzielę Targi rękodzieła w Anabell

2022-09-22 13:09:38 red.

Własnoręcznie wykonane ubrania, ozdoby, biżuteria i inne przedmioty to oryginalny pomysł na prezent i nie tylko. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie już w niedzielę 25 września w restauracji Anabell, gdzie odbędą się Targi rękodzieła. 

Targi Rękodzieła
Targi Rękodzieła

Interesują cię rzeczy oryginalne, niepowtarzalne, dobrej jakości, robione własnoręcznie? Szukasz nietuzinkowych ozdób, biżuterii, ubrań? Zajrzyj już 25 września Kiermasz Twórców Rękodzieła! 

Swoje prace zaprezentują:

Zapraszamy Restauracja „AnaBell" godz. 12:00-20:00 Główny Rynek 9, 62-800 Kalisz.

Przy współpracy: Anita Haduch, Martyna Załecka.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1226739034752231

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować