Sport

Już w niedzielę historyczny mecz w hali Kalisz Arena! Piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz zagrają pierwsze domowe spotkanie ORLEN Superligi Kobiet!

2023-09-13 15:15:23 Marcin Woźniak - Energa MKS Kalisz

Na ten dzień czekali wszyscy fani szczypiorniaka w Kaliszu. Już w niedzielę, 17 września o godz. 16.00 piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz rozegrają swój pierwszy domowy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej - ORLEN Superlidze Kobiet! Przyjdź na trybuny i stań się świadkiem historycznego momentu!

AWS Energa Szczypiorno Kalisz
AWS Energa Szczypiorno Kalisz

To będzie wyjątkowa niedziela! Dokładnie o godz. 16.00 w hali Kalisz Arena piłkarki ręczne AWS Energa Szczypiorno Kalisz zagrają z wicemistrzyniami Polski MKS FunFloor Lublin. Będzie to zarazem pierwszy mecz kaliszanek przed własną publicznością w ORLEN Superlidze Kobiet. Takiego spotkania nie można przegapić!

Stań się częścią wyjątkowego wydarzenia! Kaliskie piłkarki ręczne przeszły niesamowitą drogę, gdzie przez dwa lata awansowały z II ligi do ORLEN Superligi Kobiet. Ich determinacja, chęć zwycięstwa i wola walki doprowadziły je na sam szczyt żeńskiego handballu. Teraz to ty możesz być częścią tej drużyny - stań się naszym ósmym zawodnikiem! Liczymy na Twój doping na trybunach.

Bilety na ten mecz oraz karnety na cały sezon można nabyć w biurze klubu w hali Kalisz Arena od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 16.00. Wejściówki dostępne są także online na stronie KupBilet.pl – https://tinyurl.com/yj55344n, a także na godzinę przed rozpoczęciem spotkania w kasie hali Kalisz Arena.

Przyjdź i poczuj energię sportowych emocji!

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować