Społeczne

Już jutro tęczowe Walentynki w Kaliszu

2020-02-13 18:00:00 red. za Organizatorzy

14 lutego, czyli w święto zakochanych Stowarzyszenie Bank Równości zaprasza na dobrą zabawę na pl. Bogusławskiego w Kaliszu.

Bank Równości
Bank Równości

- Wszyscy wiemy, że miłość nie jest czarno-biała. Miłość występuję we wszystkich kolorach tęczy, i to właśnie chcemy pokazać! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Tęczowych Walentynkach, które odbędą się 14 Lutego, na Placu Bogusławskiego w Kaliszu! Będą tańce, zabawa, dobra atmosfera, pełna miłości i tolerancji! Nie ważne kim jesteś, czy masz drugą połówkę, czy jesteś sam. Z Nami nigdy nikt nie jest sam! Przyjdź i zobacz, ile miłości jest w Naszym mieście! - mówią organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1503768669798808/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ