Już dziś Kino Konesera!

2019-04-15 09:40:00 Kino Helios

Już w poniedziałek, 15 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino Konesera w Kinie Helios. Zobaczymy film ZŁODZIEJASZKI – jedno z najważniejszych dzieł 2018 roku.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Zapraszamy na kolejny seans już 15 kwietnia, o godzinie 18:30 w Kinie Helios.

Opis filmu:

Dwie siostry, mąż jednej z nich, ich kilkuletni syn i sędziwa nestorka rodu żyją pod jednym dachem, utrzymując się z emerytury babci, dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. Spoiwem, które wszystkich łączy, są mroczne tajemnice, a gdy w ich domu pewnego dnia pojawi się zaniedbywana dziewczynka z sąsiedztwa, ta osobliwa wspólnota jeszcze bardziej się umocni. Nieoczekiwane wydarzenie skłoni też do zadania fundamentalnego pytania: czy większą
wartość mają więzy krwi, czy też związki budowane z własnej woli.

Link do wydarzenia: www.helios.pl/40,Kalisz/KinoKonesera

UWAGAWYNIKI KONKURSU

1 podwójne zaproszenie na Kino Konesera – na poniedziałek, 15 kwietnia, godz. 18:30 w Kinie Helios zdobyła Pani Agata Grabowska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ