Sport

Już 6 października Superpuchar Ligi Siatkówki Kobiet w Kaliszu! Wyniki Konkursu!

2019-10-05 14:00:00 red.

Konkurs

Wielkie siatkarskie święto szykuje się 6 października w Kaliszu – o Superpuchar Polski powalczą mistrzynie Polski ŁKS Commercecon Łódź, ze zdobywczyniami Pucharu Polski – Chemikiem Police. Mecz o pierwsze trofeum w tym sezonie od poprzedniej edycji nosi imię wybitnego trenera „Złotek” – Andrzeja Niemczyka.

Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski i prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny (mistrz świata z 2014 i wicemistrz świata z 2006 roku) podpisali umową według której 6 października o 17.30 w Hali Arena Kalisz odbędzie się mecz o Superpuchar Polski im. Andrzeja Niemczyka. Do naszego miasta przyjadą najlepsze polskie drużyny ubiegłego sezonu - ŁKS-u Commercecon Łódź mistrzynie Polski i Chemik Police zdobywczynie Pucharu Polski.

- Można powiedzieć, że Superpuchar Polski wraca do Kalisza, tym razem jako impreza. Jednak mam nadzieję, że wkrótce powtórzy się historia z 2007 roku kiedy to Winiary Kalisz tryumfowały w Superpucharze Polski – mówi prezydent Krystian Kinastowski – 6 października zapraszamy wszystkich kibiców na Halę Arena. Mam nadzieję, że będzie to wielka uczta dla kibiców – dodaje i podkreśla, że Kalisz ma wielkie tradycje w siatkówce kobiet.

Przed meczem o Superpuchar Polski w piłce siatkowej kobiet odbędzie się prezentacja zawodniczek klubu ENERGA MKS Kalisz.

- Podczas Superpucharu zaprezentują się wszystkie drużyny Ligi Siatkówki Kobiet. Będzie okazja spotkać najlepsze zawodniczki z całej ligi i zdobyć autografy. Superpuchar zapoczątkuje 15. jubileuszowy sezon LSK – mówi prezes Polskiej Ligi Siatkówki Paweł Zagumny

Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport. Sprzedaż biletów na Superpuchar Polski rozpocznie się w poniedziałek 16 września o godz. 12.00 rozpoczyna się sprzedaż biletów. Bilety w cenie 20 zł, 35 zł, 40 zł, 50 zł będzie można zakupić on line na stronie eBilet.pl, a także stacjonarnie w Kaliszu w Media Markt ul. Poznańska 121/131 oraz w Hali Arenie Kalisz (w klubie siatkarskim Energa MKS Kalisz).

Przed imprezą trofeum przyjedzie do naszego miasta - 29 września w niedzielę w godzinach od 13.00 do 15.00 w Galerii AMBER w Kaliszu odbędzie się prezentacja trofeum Superpucharu. Dla mieszkańców Kalisza będzie wiele atrakcji, gry, zabawy, konkursy i spotkanie z gwiazdami Siatkówki – mówi prezes Energi MKS Kalisz.

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!!

Poprawna odpowiedź na pytanie: Kto był triumfatorem Superpucharu w piłce siatkowej kobiet w roku 2018 i 2017? brzmi: Grot Budowlani Łódź.

3 pojedyncze zaproszenia na Super Puchar Polski w piłce siatkowej - na niedzielę, 6 października, godz. 17:30 w Hali ARENA zdobywają: Przemysław Kaźmierczak, Konrad Pawlak i Paulina Świderska.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ