Zdrowie

Już 23 października Biała Sobota w Kaliszu

2021-10-19 11:00:00 red.

Już w najbliższą sobotę w Kaliszu będzie okazja by skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Zdrowy Kalisz
Zdrowy Kalisz

Biała sobota odbędzie się 23 października, w godzinach od 10:00 do 14:00 w ZPOZ "Puls" Przychodnia Medycyny Rodzinnej przy ul. Polnej 29.

Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań:
- badań wzroku
- badań słuchu
- konsultacji lekarskich
- USG doppler tętnic przedmózgowych
- badań osteoporozy
- badań RTG klatki piersiowej
- konsultacji psychologicznych
- konsultacji dietetycznych wraz z analizą składu ciała
- światłoterapii bioptron
- badań cukru i ciśnienia
- edukacji zdrowotnej w zakresie wirusowego zapalenia wątroby typ B i C
- badań przesiewowych w kierunku raka czerniaka.
 
Badania przesiewowe w kierunku czerniaka bezpłatne są dla osób w wieku 50-64 lata, osoby w innym wieku mogą zrealizować badania odpłatnie.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ