Z dowozem, na wynos, lokalnie

Jolania - materiały budowlane na telefon

2020-04-15 17:08:40 redakcja

Budowy i remonty cały czas się toczą, mimo koronawirusa. Ale do kontynuowania budowy potrzebujemy materiałów budowlanych! To co niezbędne możemy zamówić telefonicznie z dostawą w Jolanii - firmie obecnej na rynku od 25 lat.

jolania
jolania

Nowe realia, nowoczesne podejście: 

Teraz wystarczy zadzwonić pod numer 

62 764 63 15

Omówimy szczegółowo jakie materiały budowlane są Państwu potrzebne i uzgodnimy termin dostawy. Oczywiście dysponujemy własnym transportem. Dzięki temu systemowi mniej narażacie się Państwo na zarażenie się wirusem o którym mówi teraz cały świat.

Nasz asortyment:

- Bloczek fundamentowy - szybki, prosty i niezawodny sposób na wykonanie fundamentów Twojego wymarzonego domu. Pozornie błahy element jest podstawą dobrze wykonanej konstrukcji budynku, a co za tym idzie jest niezwykle ważny produkt.


- Pustak ceramiczny - jeden z najpopularniejszych materiałów budowlanych wykorzystywanych do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych. Swój fenomen zawdzięcza bardzo dobrym parametrom izolacyjnym i akustycznym. Dodatkowo dzięki swojej wadze oraz technologii wykonania bardzo ułatwia pracę wykonawcą.


- Klinkier - Cegła klinkierowa jest naturalnym materiałem, który poza tradycyjnym, ponadczasowym stylem, posiada także wiele cennych właściwości. Do jej niekwestionowanych zalet należy duża odporność na trudne warunki atmosferyczne i skrajne temperatury, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a także walory estetyczne. Takie cegły sprawdzą się zarówno jako materiał do tworzenia elewacji, parapetów, podłóg na tarasach i w ogrodach, ale także do tworzenia stylowych ogrodzeń, a nawet kominków.


- Systemy stropowe- Strop to pozioma przegroda dzieląca kondygnacje. Obok tej funkcji, jego najważniejszym zadaniem jest przenoszenie obciążeń - własnych, użytkowych (przebywający w pomieszczeniu ludzie, wyposażenie), a także warstw podłogowych i ścian działowych. Oprócz tego może być tarczą usztywniającą całą konstrukcję budynku, gdy spina wszystkie ściany nośne, a także przenosić część sił wywieranych przez dach.


- Systemy kominowe- Jest to nieodłączny element każdego budynku. Ciepło i komfort, które zawdzięczamy kominom, musi iść w parze z bezpieczeństwem i ekonomią użytkowania. Zastosowanie gotowych systemów kominowych zaspokaja wszystkie powyższe potrzeby.
- Dachówka ceramiczna i betonowa- Solidne zwieńczenie konstrukcji budynku, które zapewnia elegancki, ponadczasowy wygląd oraz wysokie parametry techniczne i zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi.


- Okna dachowe- Okna dachowe umożliwiają oświetlenie pomieszczeń najbardziej przyjaznym człowiekowi światłem, jakim jest światło słoneczne, jak również zapewniają wentylację poddaszy tworząc przyjazny klimat. Oferowane przez nas okna charakteryzują się wygodą obsługi i bezpieczeństwem użytkowania.


- Kostka brukowa i systemy ogrodzeń-
wybór tych elementów zależy przede wszystkim od planów zagospodarowania przestrzennego, charakteru i stylu posesji, od kolorystyki istniejących i planowanych zabudowań oraz zieleni. Wszystkie te elementy muszą idealnie komponować się z odpowiednio dobraną kostką oraz ogrodzeniem, jeśli chcemy nadać przestrzeni nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju klimat.

- Systemy ocieplenia oraz elewacji- System oparty na styropianie bądź wełnie fasadowej gwarantuje spełnienie parametrów termoizolacyjnych oraz poprawę akustyki naszego obiektu. Okładzina elewacyjna przede wszystkim nadaje wygląd zewnętrzny oraz charakter obiektowi, ale także musi zapewnić odprowadzenie wody opadowej i zabezpieczyć izolację termiczną przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.


- Narzędzia budowlane- wychodząc naprzeciw oczekiwań naszym klientom w naszej ofercie znajdują się narzędzia niezbędne do prawidłowego, bezpiecznego oraz fachowego wykonania wszelkich robót budowlanych. Kompleksowe zaopatrzenie placu budowy to nasza specjalność.

- Chemia budowlana- Chemia budowlana dzieli się na suche mieszanki, gotowe mieszanki, i materiały powłokowe. Do pierwszej kategorii zalicza się różnego typu zaprawy: tynkarskie, murarskie, kleje i gładzie. Z gotowych mas można wyróżnić: tynki dekoracyjne, silikony, okładziny albo gładzie akrylowe. Materiałami powłokowymi są natomiast: lakiery, farby, grunty i rozpuszczalniki.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ