Joga i wiosenne oczyszczanie organizmu

2013-05-04 07:00:00 reklama

Poznaj siebie, dzięki spotkaniu z przepełnionymi pozytywną energią ludźmi.Zobacz Kosmos, który jest w Tobie, odkryj osobisty wewnętrzny Wszechświat!Forum Wymiany Myśli Uniwersalnej Universum Zen zaprasza wszystkich kaliszan na dwudniowe przeżycie duchowe związane z wiosennym oczyszczaniem organizmu!

Joga tylko dla kobiet
Już w środę, 8 maja, nie lada gratka dla wszystkich pań! Wyjątkowe zajęcia jogi. Poprowadzi je słynny jogin z Częstochowy – Zbyszko Patyk. Jego wiedza, umiejętności, empatia i skromność przyciągają tysiące uczniów. Zbyszko Patyk jest nauczycielem, który inicjuje głęboką transformację u swoich uczniów i osób, które decydują się na korzystanie z jego doradztwa lub terapii.
Oczyszczanie organizmu
W czwartek, 9 maja, Universum Zen zaprasza wszystkich chętnych na wykład Zbyszko Patyka pt.: „Oczyszczanie organizmu”. Wiosenne porządki w przyrodzie nasuwają też pomysły na oczyszczenie organizmu. Jest to moda czy konieczność? Każdej wiosny wszyscy - nie bez przyczyny – zastanawiają się nad głębokim sensem oczyszczania. Natchniony i emocjonalny wykład pozwoli każdemu odpowiedzieć na pytanie: „czy oczyszczać się wewnętrznie na wiosnę?”.
Zbyszko Patyk jest prezesem polskiej filii Światowej Federacji Medycyny Alternatywnej (WFAM). Wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. To uznany propagator medycyny naturalnej, bioterapii, nauk jogi, psychotroniki, profilaktyki zdrowotnej i dziedzin pokrewnych. Publicysta. Od wielu lat współpracuje z instytucjami rządowymi w programach edukacyjnych i zdrowotnych w kraju i za granicą. Autor artykułów i publikacji o profilaktyce zdrowia oraz jodze.
Universum Zen to Forum Wymiany Myśli Uniwersalnej. Z pomocą ezoteryki i nauki pokazuje każdemu, że Wszechświat to wszystko, co nas otacza. Istnieje dla wszystkich i we wszystkich. Universum Zen to nowy wymiar świadomości. Dla Ciebie i dla Twoich bliskich!
W czasie spotkania ze Zbyszko Patykiem przewidujemy dodatkowe atrakcje związane z prawdziwym Kosmosem, rozwojem osobistym i ekspresyjnym przeżyciem duchowym każdego z uczestników.
Zajęcia jogi dla kobiet odbędą się w środę 8 maja, o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Polnej 17 w Kaliszu. Opłata wynosi 40 zł
Na wykład „Oczyszczanie organizmu” zapraszamy każdego w czwartek, 9 maja, o godz. 18:00 do ośrodka Gabriel, przy ul. Piwonickiej 4 w Kaliszu. Na wykład wstęp wolny.
Informacje i zapisy:
tel.: 606 577 959
www.universumzen.pl
www.salmaezoteryka.com
Konkurs:
Mamy dla Państwa Konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie :
Jak nazywa się trzynasty gwiazdozbiór, który zalicza się do gwiazdozbiorów zodiakalnych, a nie jest uznanym znakiem zodiaku?
Nagrodą dla zwycięzcy jest fragment meteorytu. Przepełniony kosmiczną energią kamień prosto z nieba. Kosmita, który nawiedził Ziemię stanie się własnością jednej z osób, która odpowie poprawnie na pytanie konkursowe.
Odpowiedzi prosimy nadsyłać mailem na adres konkurs@calisia.pl wpisując w temacie wiadomości "Gwiazdozbiór" - w treści maila odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko.
Rozwiązanie konkursu 9 maja około godziny 17.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować