Jeszcze można przysyłać zdjęcia na konkurs "Kalisz jest wszędzie"

2019-09-06 08:31:17 redakcja

Wrzesień mija nieubłaganie i nadchodzi powoli koniec możliwości wysyłania zdjęć na najbardziej popularny konkurs fotograficzno - podróżniczy "Kalisz jest wszędzie"

3.1
3.1

Jeśli macie zdjęcia z flagą Kalisza zrobione w trakcie Waszych wakacyjnych podróży, to teraz właśnie jest czas, żeby je wysłać do organizatorów. Można to zrobić poprzez e-mail (swiatwkawalkach2019@gmail.com), lub dodać bezpośrednio zdjęcia na stronę wydarzenia: ( Facebook-wydarzenie )

Nadesłano prawie 500 zdjęć na konkurs, nowe zdjęcia nadchodzą codziennie. Zanosi się więc na to, że październikowe rozstrzygnięcie konkursu będzie dużą imprezą!

Organizatorem jest Dental Care - gabinet dentystyczny wspierający rozmaite inicjatywy podróżnicze i sportowe ( np: zeszłoroczny Świat w Kawałkach ).

W trakcie październikowej gali wyróżnieni zostaną twórcy najciekawszych zdjęć w kilku kategoriach, między innymi na zdjęcie zrobione najdalej od Kalisza ( aktualnie na prowadzeniu w tej kategorii są zdjęcia zrobione w USA, ale wszystko jeszcze może się wydarzyć do końca września).

Kaliszanie robią sobie zdjęcia z flaga Kalisza w trakcie wypraw rowerowych, wyjazdów służbowych, wakacji spędzanych w Polsce, czy za granicą. 

Organizatorzy czekają zatem na dalsze zdjęcia!

Galerię najciekawszych zdjęć prezentujemy również na stronie Dental Care - dentalcare.kalisz.pl.

 

 

 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ