Edukacja

„Jestem TWOJĄ bajką…” – trwa rekrutacja do "Edukatora"

2024-06-21 08:36:23 reklama@calisia.pl

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „Edukator” od prawie 20 lat jest przestrzenią, do której uczniowie i nauczyciele chętnie wracają każdego dnia. Jak podkreśla dyrektorka Małgorzata Górska, ciężka praca idzie tu w parze z zabawą, a pasja i edukacja wzajemnie się uzupełniają.

Edukator Kalisz
Edukator Kalisz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „Edukator”  to placówka, której najważniejszą misją jest nauka połączona z otwartą i przyjazną atmosferą.

Od niemalże 20 lat tworzymy miejsce, do którego każdego ranka uczniom i nauczycielom chce się przychodzić. To miejsce, w którym ciężko pracujemy i bawimy się jednocześnie, miejsce, w którym łączymy pasję i naukę – mówi Małgorzata Górska, dyrektorka szkoły.

„Edukator” jest szkołą tworzoną przez nauczycieli i rodziców dla dobra najważniejszych osób w ich życiu, czyli dzieci. Tu czują się bezpieczne i zaopiekowane. Tu uczą się na najwyższym poziomie i fantastycznie spędzają czas. Bogata oferta wycieczek i wydarzeń, które odbywają się w szkole podstawowej „Edukator”, sprawia, że brak tu czasu na nudę. Indywidualne podejście do ucznia dowodzi, że każdy jest zauważony, każdy jest doceniony, bo każdy jest tak samo ważny.

Niektórzy mówią, że szkoła zabija talenty, ale nie nasza! Naszych uczniów nie można zamknąć w jakiekolwiek ramy, bo nie są schematyczni. Są niezwykle twórczy i mają wspaniałe pasje. „Edukator” jest szkołą, gdzie je zauważamy, doceniamy, rozwijamy i nagradzamy, jest kuźnią talentów – dodaje Małgorzata Górska.

Od kilku lat z powodzeniem "Edukator" prowadzi również nauczanie domowe. Zapraszają więc uczniów, którzy taką formę edukacji chcą połączyć z rozwijaniem swoich pasji. Z "Edukatorem" jest to możliwe!

Do naszej szkoły rodzic może zapisać dziecko w każdej chwili, w której uzna, że najlepsza edukacja, bezpieczeństwo i fantastyczna atmosfera są dla jego syna czy córki najważniejsze.

Szkoła zaprasza kandydatów do klasy 1., ale są jeszcze wolne miejsca w klasach starszych. 

Gwarantujemy, że każde dziecko chciałoby się uczyć w takiej szkole. Sprawdźcie nas koniecznie! - dodaje dyrektorka.

 

W czasie wakacji Sekretariat Szkoły mieszczącej się w budynku przy Al.Wojska Polskiego 29 - jest czynny w dni robocze w godzinach 8-14. 

Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: tel. 62 500 59 35, 505 125 784


O Niepublicznej Szkole Podstawowej Edukator a wcześniej o Gimnazjum Edukator pisaliśmy wielokrotnie na Calisia.pl w artykułach, które znajdziecie przez naszą wyszukiwarkę TUTAJ 


 

 

www.edukator-kalisz.pl

 https://www.facebook.com/NiepublicznaSzkolaPodstawowaEdukator

 https://www.instagram.com/sp_edukator_kalisz/

Kalisz, Al.Woj.Polskiego 29

tel. 62 500 59 35, 505 125 784

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować