Kultura

Janek Samołyk zagra w Kaliszu w Kontrabas Cafe

2021-11-29 11:30:00 Kontrabas Cafe Club

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Janek Samołyk zagra w Kaliszu w Kontrabas Cafe Club, w sobotę, 4 grudnia, godzina 19.30.

 

Janek Samołyk/źródło: Borówka Music
Janek Samołyk/źródło: Borówka Music
Janek Samołyk
 
Kalisz – Kontrabas Cafe Club (Plac Bogusławskiego 1)
 
sobota, 4 grudnia 2021, godz. 19:30
 
Bilety - 20 zł - przedsprzedaż / 25 zł - w dniu koncertu
 
Janek Samołyk to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w ojczystym języku. Jego piosenki to unikalne połączenie wpadających w ucho melodii, rock'n'rolla i tak zwanej "piosenki z tekstem". W tym roku muzyk świętuje dziesięciolecie od wydania debiutanckiego albumu "Wrocław".
 
Muzyczna droga Samołyka rozpoczęła się od zwycięstwa w konkursie zespołów na OFF Festivalu 2009. Następnie został finalistą Jarocina, wydał cztery płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a single "Codziennie", "Problem z wiernością", "Piosenka o pointach", "Złe czasy", "Na prezent" i "Nadmorskie miasteczko" gościły na Liście Przebojów (starej dobrej) Trójki prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ