Jak szukać zagranicznych partnerów biznesowych w czasie pandemii? Zarezerwuj spotkanie online na międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży spożywczej!

2020-11-15 12:00:00 reklama@calisia.pl

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Prawie trzysta firm z krajów z całego świata zarejestrowało się na międzynarodowe spotkania on-line organizowane w ramach targów Free From Functional & Health Ingredients Expo oraz Free From Expo Packaging w Amsterdamie. Wydarzenie, opierające się na znanej konwencji „speed business dating”, czyli „szybkiej randki biznesowej” odbędzie się w dniach 24-26 listopada w formie wideorozmów. 

Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

Matchmaking to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy podczas rozmów twarzą w twarz. Spotkania skierowane są do producentów, firm handlowych, kupców:

- działających w branży spożywczej zajmującej się produktami ‘free-from’, bez zawartości np. glutenu, laktozy, soi, cukru, tłuszczu, itd.,

- działających w sferze dodatków do żywności, zdrowej żywności,

- opakowań produkowanych bez użycia plastiku.

- poszukujących zagranicznych kontrahentów.

Przy okazji spotkań organizatorzy oferują również serię webinariów. Wśród poruszanych tematów będą m.in.:

  • Tradycje kontra innowacje: jak nowe trendy mleczarskie wpływają na produkty bez laktozy,

  • Nadchodzące trendy organiczne,

  • Etykietowanie alergenów i przepisy dotyczące zakazu reklamacji na całym świecie - ciekawe miejsca i pułapki,

  • Roślinne alternatywy dla mięsa.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski, a katalog firm znajduje się na stronie wydarzenia: https://free-from-functional-food-expo.b2match.io/

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz wsparcie w rejestracji udziela ośrodek Enterprise Europe Network w Kaliszu. 

 

tel. 576 700 155 lub 576 800 255
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

 

Wydarzenie finansowane w ramach działalności sieci Enterprise Europe Network przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014 – 2020) oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ