Społeczne

Jak głosowano w poszczególnych obwodowych komisjach w gminie Ceków-Kolonia?

2020-07-13 13:00:00 red

PKW opublikowało pełne wyniki głosowania w wyborach na urząd Prezydenta RP w gminie Ceków-Kolonia. W całej gminie wygrał Andrzej Duda zdobywając 65,79 proc. głosów, natomiast Rafał Trzaskowski zdobył 34,21 proc. głosów. Frekwencja wyniosła 65,47 proc.

fot. Calisia.pl
fot. Calisia.pl

Wyniki głosowania w poszczególnych obwodach w gminie Ceków-Kolonia:

 

Obwód nr 1

Siedziba: Szkoła Podstawowa w Cekowie-Kolonii, Ceków-Kolonia 2

Frekwencja: 64,78 proc.

Andrzej Duda – 732 głosów – 65,95 proc.

Rafał Trzaskowski – 378 głosów – 34,05 proc.

 

Obwód nr 2

Siedziba: Szkoła Podstawowa w Morawinie, Morawin 27

Frekwencja: 63,77 proc.

Andrzej Duda – 328 głosów – 64,44 proc.

Rafał Trzaskowski – 181 głosów – 35,56 proc.

 

Obwód nr 3

Siedziba: Szkoła Podstawowa w Kamieniu, Kamień 34A

Frekwencja: 67,65 proc.

Andrzej Duda – 381 głosów – 62,25 proc.

Rafał Trzaskowski – 231 głosów – 37,75 proc.

 

Obwód nr 4

Siedziba: Ochotnicza Straż Pożarna, Przespolew Pański 34A

Frekwencja: 67,29 proc.

Andrzej Duda – 165 głosów – 78,57 proc.

Rafał Trzaskowski – 45 głosów – 21,43 proc.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ