IV Rajd Szlakiem Kościołów Drewnianych już 29 czerwca – trwają zapisy

2019-06-11 09:42:00 red za Starostwo Powiatowe/Joanna Górska

Wszyscy sympatycy jazdy na rowerze już mogą się zapisywać na IV Rajd Rowerowy Szlakiem Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej, który odbędzie się 29 czerwca. Organizatorzy przygotowali mierzącą prawie 80 km trasę, przebiegającą przez najpiękniejsze zakątki Powiatu Kaliskiego.

źródło: powiat.kalisz.pl
źródło: powiat.kalisz.pl

Cykliści odwiedzą m.in. Kościół pw. Św. Wojciecha na Zawodziu, Kościół Św. Jakuba w Tłokini Kościelnej, Dom Seniora Bursztynowe Zacisze, Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia w Strzałkowie, Kościół pw. Św. Wawrzyńca w Kosmowie, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP w miejscowości Krzyżówki, meta rajdu – Zalew Murowaniec. W trakcie przejazdu propagowane będą aktywne formy wypoczynku oraz zdrowy styl życia. Uczestnicy Rajdu po odwiedzeniu 5 Kościołów Drewnianych znajdujących się na Szlaku, będą mogli wnioskować o zdobycie brązowej odznaki Kościołów Drewnianych Ziemi Kaliskiej.

Zbiórka przed rajdem odbędzie się przy budynku Starostwa Powiatowego w Kaliszu o godz. 9.00. Zgłoszenia na Rajd należy przesyłać drogą elektroniczną na adres promocja@powiat.kalisz.pl do 26 czerwca lub telefonicznie pod numerem 62 50 14 306. Organizatorami rajdu są Powiat Kaliski, Fundacja „Z Godnością” oraz Gmina Koźminek.

Regulamin Rajdu – TUTAJ.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ