Sport

„IV Cross Półmaraton Murowanic – Baster Run 2019” 31 sierpnia – trwają zapisy

2019-07-08 10:39:50 red za org.

Do 20 sierpnia można zgłaszać się do „IV Cross Półmaraton Murowanic – Baster Run 2019”, który jest ostatnią eliminacją w ramach Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2019. Bieg odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia wokół zalewu Murowaniec, gm. Koźminek. Organizatorami są Firma Baster Sp. z o.o. Kalisz oraz Klub Biegacza „Baster Team”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Kaliski oraz Wójt Gminy Koźminek.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Celem biegu jest promocja aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz biegania, jako najprostszej formy ruchu, a także promocja Powiatu i gminy Koźminek oraz Klubu Biegacza „Baster Team”.

Trasa i dystans: – ok. 21 km; trasa przebiegać będzie wokół zalewu Murowaniec, 4 pętle/każda po ok. 5,25 km; trasa prowadzi drogami leśnymi i szutrowymi z możliwym ruchem samochodowym. Przy trasie (okolice startu/mety) będzie znajdować się punkt z napojami i owocami, punkt odświeżania z wodą oraz WC. Limit czasu wynosi 3 godziny.

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej do biegu oraz dokonanie opłaty startowej. Zgłoszenia dokonywane będą za pośrednictwem firmy FoxterSport. Link do zapisów https://foxter-sport.pl/baster-run-2019.

Zgłoszenia można dokonywać do 20 sierpnia do godz. 15.00. W szczególnych przypadkach organizator dopuszcza możliwość zapisów w dniu startu w godz. 08.00-10.30 – nie daje jednak gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego.

W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat.

 

Regulamin biegu – TUTAJ.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ