Biznes

Intelektualne Śniadanie Biznesowe w Komodzie

2021-06-08 15:00:00 red

Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu oraz Ośrodek Enterprise Europe Network przy Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zorganizowali pierwsze w tym roku Intelektualne Śniadanie Biznesowe.

fot. MW
fot. MW

W Sali Kryształowej Clubu Komoda Residence przy ul. Niecałej o godz. 11:00 rozpoczęło się pierwsze w tym roku Intelektualne Śniadanie Biznesowe. Po rozmowach kuluarowych przyszedł czas na prezentacje, które otworzył Andrzej Rosiak z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., który przedstawił instrumenty finansowe ARP S.A. - kompleksową ofertę wsparcia klientów MŚP.

Jan Guss z Akademii Szkoleń VERBUM omówił jak przedsiębiorcy mogą pozyskiwać finansowanie np. z Krajowego Funduszu Odbudowy, czy też innych źródeł krajowych i unijnych.

Ofertę Ośrodka Enterprise Europe Network przedstawiły pracownice Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości. Następnie Piotr Figiel z Oświetlenia Ulicznego i Drogowego omówił sytuację rynku energii elektrycznej w Polce.

Na koniec Maciej Borowiak przedstawił informację o bieżących działaniach Regionalnej Izby Gospodarczej na 2021 rok.

Zaproszeni przedsiębiorcy mieli też możliwość prezentacji. Wśród zaproszonych gości był m.in. prezydent Kalisza Krystian Kinastowski.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ