Inni pozycjonują i zarabiają. A Ty?

2018-11-13 09:22:00 Agencja.Calisia.pl

Dlaczego wszyscy dokoła powtarzają słowo „pozycjonowanie”? Ponieważ wyszukiwarka Google jest najwygodniejszą drogą do znalezienia tego, czego szukamy. Jak zaistnieć w pierwszych wynikach wyszukiwania? Dzięki pozycjonowaniu – SEO. Nie masz korzystasz z takiej usługi? Inni zabierają Twoich klientów.

Teoretycznie jeśli masz sklep czy stronę internetową, możesz mieć klientów z całego świata. Ale w praktyce, Twoją stronę odwiedza np: 20 osób dziennie. Dzieje się tak dlatego, że mimo ładnego wyglądu i atrakcyjnych cen, ludzie po prostu nie wiedzą o Twoim istnieniu. W dzisiejszych czasach większość z nas, zanim ruszy na zakupy sprawdza możliwości w internecie. Szybkie przypomnienie. W które wyniki Google klikasz? Pierwsze trzy? Może pięć? Całą dziesiątkę już przeglądasz bardzo rzadko, a co dopiero następne pozycje w wyszukiwarce!

Strona internetowa to obecnie oczywisty „must have" każdej firmy. Jednak błędne jest założenie, że wystarczy ją tylko uruchomić. Strona to zdecydowanie najlepszy kanał, by komunikować się z Twoimi obecnymi i przyszłymi klientami. Warto chwalić się nowościami, warto aktualizować treści. Czy dobre wrażenie zrobią na odwiedzającym zdjęcia na początku aktualności z gali wręczenia nagród z… 2015 roku? Raczej nie.

Oczywiście praca nad treściami strony ma sens, tylko wtedy, kiedy Twoje informacje trafią do grupy docelowej. Będzie to trudne, gdy wyświetlamy się na piątej czy szóstej stronie wyników wyszukiwarki. Tu z pomocą przyjdzie ekspert, który dokładnie wie, co należy zrobić, by Twoja strona sukcesywnie się podnosiła, do upragnionego TOP 1. Agencja Calisia.pl http://www.agencja.calisia.pl dysponuje specjalistami, którzy wiedzą, co zrobić, by witryna zaczęła przynosić zyski. Dlaczego właśnie my?

  • Mamy 10 lat doświadczenia,
  • usługi, które dla Ciebie świadczymy są w pełni zgodne z wytycznymi Google,
  • dajemy jasne, w pełni policzalne warunki współpracy,
  • wgląd 24h do panelu z pozycjami, które dla Ciebie wypracowaliśmy.

Jak zacząć prace nad pozycjonowaniem?

Krok pierwszy, po Twojej stronie. Chcesz sprawdźić, na jakiej pozycji w wyszukiwarce jest Twoja strona? Musisz wejść w tryb incognito wyszukiwarki (inaczej dane będą przekłamane, bo często wchodzisz na własną stronę i przeglądarka to zapamiętuje) i wpisać towar / usługę jaką oferujesz. Jeżeli szukając swojej firmy, nie widzisz jej na pierwszej stronie, pomyśl czy Waszym potencjalnym klientom będzie chciało się Ciebie szukać.

Krok drugi, po naszej stronie: Zrobimy audyt Twojej obecności w Internecie. Sprawdzimy czy ze stroną (sklepem) wszystko jest w porządku i wskażemy co trzeba ewentualnie poprawić.

Krok trzeci: Przedstawimy Ci, co jesteśmy w stanie osiągnąć i w jakim czasie. Następnie zaczynamy działać, a Ty widzisz jak pozycja Twojej strony rośnie.

Zapraszamy Cię na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie, które będzie początkiem Twoje drogi na pierwsze miejsca w Google! +48 604 404 284 skontaktuj się z nami!

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ