Społeczne

Trwa zbiórka artykułów szkolnych nowych i używanych!

2021-08-26 16:00:00 red.

Radni Polska 2050 Kalisz prowadzą zbiórkę artykułów szkolnych - nowych i używanych dla podopiecznych Fundacji CHOPS oraz Dzieci z Dworca Brześć.

Zbiórka
Zbiórka
Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Uczniowie niebawem wrócą do szkół. Najważniejsze jest to aby każdy miał równe szanse, był dobrze przygotowany do zajęć, miał niezbędne przyrządy, zeszyty, długopisy. Sytuacja finansowa niektórych rodzin nie zawsze jest dobra. Dlatego warto wspomóc tych, którzy są w trudnej sytuacji.
 
Radni Polska 2050 Kalisz organizują zbiórkę artykułów szkolnych i używanych (w dobrym stanie).
 
Zbiórkę organizują Barbara Oliwiecka Radna Rady Miasta Kalisza tel. 510107733 oraz Magdalena Walczak Radna Rady Miasta Kalisza tel. 609875505.
 
Gdzie oddać artykuły?
 
- Dary można dostarczyć do Kawiarnia-Restauracja Anabell
- Hurtownia Marker przy ul. Bocznej 5 w Kaliszu. Są tam przygotowane specjalne kosze.
 
Organizatorzy będą obecni też na festynach rodzinnych organizowanych przez Rada Osiedla Kaliniec 2019-2024 (27.08.21) oraz Osiedle Czaszki (03.09.21).
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ