Społeczne

Potężna eksplozja przy ul. Wyszyńskiego [Zdjęcia]

2019-07-22 06:28:55 calisia.pl

Około godziny 3:40 rano mieszkańców bloków przy ul. Wyszyńskiego obudziła potężna eksplozja. Doszło do wysadzenia bankomatu znajdującego się w pawilonie usługowym.

- Doszło do uszkodzenia bankomatu. Na miejscu pracują policjanci. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia - mówi mł.asp. Anna Jaworska-Wojnicz rzecznik prasowy KMP w Kaliszu. Policjanci otrzymali zgłoszenie tuż przed godziną 4.00.

Sprawcy eksplozji zbiegli. Według relacji jednej z mieszkanek sąsiedniego bloku ( informacja niepotwierdzona) widziano dwóch uciekających przestępców. 

W pawilonie na terenie którego doszło do eksplozji, mieszczą się usługi optyczne i filia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Żaden z samochodów parkujących w pobliżu nie został uszkodzony. Szczątki bankomatu rozrzucone są w promieniu kilkunastu metrów.

Teren na którym doszło do zdarzenia został zabezpieczony. Policja prowadzi w tej sprawie intensywne działania. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ