Społeczne

Na pomoc dzieciom – koncert charytatywny w Calisia One

2021-08-31 21:00:00 Calisia ONE

Pierwsza sobota września upłynie kaliszanom na wyśmienitych degustacjach, muzyce na żywo i wyjątkowej aukcji w kompleksie Calisia One. A to wszystko w słusznej sprawie, bo cała kwota ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Wspomagania Rozwoju Dzieci „Papilio Dzieciom”.

Calisia One
Calisia One
4 września o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert charytatywny pod patronatem prezydenta miasta Kalisza. Gwiazdą wieczoru będzie Mieczysław Szcześniak – wokalista, kompozytor i autor tekstów, a także współtwórca cyklu „SIEDMIOMILOWE BUTY - PIOSENKI JAZZOWE DLA DZIECIAKÓW”. Artysta przyjdzie do Kalisza, by zachwycić gości najpiękniejszą muzyką jazzową i pomóc w zbiórce na pomoc dla najmłodszych. Jako support wystąpi pochodząca z Kalisza wokalistka i pianistka Dorota Wróblewska-Mąka, a wieczór poprowadzi Mateusz Borek.
 
calisia one`.jpg

Nadchodzący koncert to wielkie wydarzenie. Cieszę się, że wspólnie możemy pomóc Fundacji „Papilio Dzieciom” i jej podopiecznym. Wszystkie koncepty gastronomiczne Calisia One zadbają, by zachwycić gości i uzupełnić doznania muzyczne o doznania smakowe. Jestem przekonana, że będzie to naprawdę piękny wieczór, dlatego serdecznie zapraszam do kontaktu i zachęcam do zakupu biletów. Całość środków z ich sprzedaży trafi bezpośrednio do Fundacji Wspomagania Rozwoju Dzieci „Papilio Dzieciom”.

Katarzyna Owczarek, managerka konceptów gastronomicznych Calisia One

W programie znalazło się miejsce także dla wielu innych atrakcji. Szef kuchni Olaf Ratz zaprojektował specjalnie nowe kompozycje, które zaserwuje gościom konceptu podczas sobotniej kolacji degustacyjnej, a Emilia Nieznańska, reprezentując CityWine, pojawi się na patio Calisia One raz jeszcze, by zabrać smakoszy wina w podróż po nieodkrytych szczepach i najciekawszych butelkach z całego świata. Całość wieczoru zwieńczy aukcja charytatywna.
 
FB_IMG_1628681172654.jpg
 
Dla lepszej organizacji i dopasowania do potrzeb gości wydarzenie zostało podzielone na trzy strefy biletowe. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerami telefonu: +48 575 545 050, +48 531 135 005, +48 694 434 466.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ