Motoryzacja

Charytatywna impreza dla fanów motocykli w Kucharach!

2021-08-03 09:00:00 Organizatorzy

Moto Spot Kalisz oraz OSP Kuchary serdecznie zapraszają 5 września do KUCHAR (gmina Gołuchów) wszystkich motocyklistów oraz pasjonatów dwóch kółek na charytatywną imprezę motocyklową "MOTO KUCHARY 2021".

Moto Kuchary
Moto Kuchary
START godzina 12:00 - msza Św. w Kościele pw. Św. Bartłomieja w Kucharach. Następnie odbędzie się parada motocyklowa i dalsza część imprezy na placu przy remizie OSP.
 
Na miejscu będzie czekało wiele atrakcji i konkursów z nagrodami oraz LOTERIA FANTOWA na rzecz 3-letniego Huberta Roszkiewicza.
 
Hubert ma 2,5 roczku. W lipcu 2020 r. zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy neuroblastoma. Przeszedł 2 cykle chemioterapii, 7 września odbyła się bardzo skomplikowana operacja usunięcia guza, który był bardzo źle usytuowany i oplatał potrzebne do życia narządy i naczynia.

Podczas operacji doszło do uszkodzenia pnia trzewnego, a co za tym idzie niedokrwienia różnych narządów. Skutkiem tego były liczne komplikacje i powikłania operacyjne. Przeszedł już 9 operacji i to jeszcze nie koniec. Ma usuniętą śledzionię, trzustkę, dwunastnicę, pęcherzyk żółciowy, przeżył też wstrząs krwotoczny. 2,5 miesiąca spędził na oddziale intensywnej terapii. Lekarze nie dawali mu szans na życie, ale nie poddał się. Walczy codziennie a razem z nim rodzice i starszy brat.

Czeka go długa rehabilitacja, problemy z cukrzycą i przyjmowanie enzymów trawiennych, potrzebna będzie także kolejna skomplikowana operacja rekonstrukcji dróg żółciowych. Pomóżmy Hubertowi w walce o zdrowie.

Organizatorzy zapraszają nie tylko motocyklistów, lecz każdą osobę, która chce pomóc Hubertowi poprzez kupno losu lub wrzucenie symbolicznej cegiełki do puszki.
 
Całą imprezę poprowadzi niezawodny konferansjer Wacław Tomalak. O zaplecze gastronomiczne zadba Bistro Duet. Po zakończeniu oficjalnej imprezy będzie czekało ognisko - kto chętny może zabrać namioty, śpiwory i zostać na noc.
 
Zapisy na wystawę zabytkowych motocykli pod nr tel 726-969-484 lub przez Facebook (ilość miejsc ograniczona). 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ