Edukacja

Ile wydalibyście miesięcznie na najlepszą edukację dla Swojego Dziecka?

2022-08-08 10:28:37 reklama@calisia.pl/KSO EDUKATOR

Drogi Rodzicu! Jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój Twojego dziecka i dobry start w edukację a następnie w dorosłe życie  - zapraszamy do Niepublicznej Szkoły Podstawowej KSO „Edukator”. To szkoła, w której nauka jest najlepszym doświadczeniem, a dzieci i młodzież uwielbiają przychodzić i uczyć się. Uczymy z pasją już ponad 16 lat! Zaangażowanie nauczycieli, ich doświadczenie i umiejętności - pozwalają uczniom skutecznie i aktywnie zdobywać wiedzę.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „Edukator”
Niepubliczna Szkoła Podstawowa KSO „Edukator”

Nasze czesne w wysokości 690 zł miesięcznie obejmuje WSZYSTKIE zajęcia edukacyjno - opiekuńcze, zajęcia świetlicowe i edukację dodatkową w klasach 1-3. Także w klasach 4-8 nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

W ramach czesnego uczniowie naszej szkoły mają dodatkowo drugi język obcy już od 1 klasy (do wyboru hiszpański, niemiecki, włoski lub francuski) oraz zajęcia z języka angielskiego z native speakerem. 

W Edukatorze zapewniamy także lekcje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty w kameralnych  grupach sprzyjających dobrej nauce: 8-10 osób o zbliżonym tempie pracy, predyspozycjach i potrzebach kształcenia.

Już od września rozpoczynamy Projekt Nowoczesna EduKacja, którego głównymi elementami będą: bogata gama zajęć pozaszkolnych, EduKorki, Nauczanie Domowe, itp.

Aktualnie mamy jeszcze wolne miejsca w niektórych klasach 1-7, co jednak zmienia się dosłownie z chwili na chwilę - najlepiej zatem skontaktować się z Dyrektorem Szkoły Małgorzatą Górską 733 431 551 lub dyrektor@edukator-kalisz.pl  aby uzyskać pełne i najbardziej aktualne informacje. 

Edukator to miejsce, w którym Twoje Dziecko będzie szczęśliwe, otwarte na świat i innych ludzi oraz doskonale wykształcone!

Pamiętaj - do szkoły niepublicznej możesz przenieść Dziecko w dowolnym momencie roku szkolnego, ale oczywiście najlepiej zrobić to z początkiem roku - od września:) 

 

 

 

ZAPRASZAMY!!!

www.edukator-kalisz.pl 

62-800 Kalisz, Al. Wojska Polskiego 29,

tel. 62 500 59 35; 733 431 551

sekretariat@edukator-kalisz.pl 

 

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować