Społeczne

Idzie wiosna, czas na zmiany! Co zrobić z całym sprzętem zimowym? Pan Maciej znalazł rozwiązanie

2022-03-17 11:28:45 reklama@calisia.pl

Już 21 marca przywitamy kalendarzową wiosnę. Oznacza to, że rozpoczniemy nowy sezon i pożegnamy się na parę miesięcy z zimowymi ubraniami, nartami, sprzętem, zimowymi oponami. Oczywiście nie musimy wszystkiego teraz upchnąć w garażu czy w piwnicy. Pan Maciej, instruktor narciarstwa - znalazł idealne rozwiązanie dla siebie i swojej rodziny.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Zima ma swoich fanów - amatorów wycieczek górskich, narciarzy, snowboardzistów, ale też łyżwiarzy. Do aktywnego zimowego wypoczynku niezbędny jest odpowiedni sprzęt, kijki, obuwie, buty, narty, google, ale też np. łańcuchy na koła.

Pan Maciej, instruktor narciarstwa, zapalony sportowiec, który również aktywnie spędza czas z rodziną, w pewnym momencie zorientował się, że nie ma już miejsca na kolejny sprzęt. Jego pasja na nartach się nie kończy - jest jeszcze snowboard, narty biegowe, saneczkarstwo, górskie wycieczki i w tę pasję angażuje się już żona z trójką dzieci. Można sobie wyobrazić jak spory ekwipunek zimowy jest potrzebny dla tylu osób.  Nie mówiąc już o oponach zimowych. 

Wraz z nadejściem wiosny z całym tym sprzętem pożegnają się na wiele miesięcy. Będzie go jednak trzeba gdzieś bezpiecznie przechować.  Co jeżeli w naszym domu, garażu czy piwnicy brakuje już miejsca? A może nie jesteśmy pewni czy możemy drogi sprzęt zostawić w piwnicy, kiedy słyszy się o częstych włamaniach?

Z idealnym rozwiązaniem przychodzi Stokado! Okazuje się, że nie musimy z czegoś zrezygnować albo upychać po kątach sprzęty.

Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu!

STOKADO jako firma zajmuje się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient, po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować